Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után mennyi...

Lombik beültetés után mennyi táppénz javasolt?

Figyelt kérdés
Ez függ attól is milyen munkát végez az illető? Ha megterhelőt akkor tovább javasolt? Ti meddig voltatok utána otthon? Mit lehet, és mit nem lehet ez idő alatt csinálni?
2009. máj. 10. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

én álló+rohangáló munkát végeztem így az elejétől kezdve itthon voltam. A dokim mindenképpen javasolta.

Hogy mit lehet és mit nem lehet ez nagyon változó. Van amelyik orvos szigorú ágynyugalomra utasít van akitől akár dolgozni is mehetsz, merthogy úgyis megtapadnak a picik ha meg akarnak.

Sokat olvastam beülti előtt a témában és azt találtam, hogy mindenképp jó, ha sokat pihen az ember, de sétálgatni is kell, mert akkor lesz megfelelő a véráram a méhen belül és az embriók így találnak megfelelő helyet.

13 hétig a nap nagyobb részében feküdtem, pihentem. Elsőre sikerült!

2009. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Én is álló + rohangállós + cipekedős munkát végzek. Úgy beszéltem meg az orvosommal, egy hetet mindenképp pihenjek, feküdjek. Utána visszamehetek dolgozni, de kíméljem magam, ne emeljek és ne nyújtózkodjak. Már szóltam ezügyben a főnökömnek, úgy néz ki, megoldható. Remélem sikerülni fog és megmarad/nak, és addig elnézik ezt nekem a melóhelyen...

Neked gratulálok, mennyi idős terhes vagy?

2009. máj. 11. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

6 hónapos a kisfiam. Novemberben született. :)


Sok sikert!

2009. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!