Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett de a teszt negativ...

Késett de a teszt negativ lett. Olvassátok el kérlek. Mi lehet?

Figyelt kérdés

A történet a következő.

7 hete és 2 napja együtt voltam a barátommal,védekezés nélkül.Rá pár nappal kellett volna megjönnie,de több mint 1 hetet késett.Aztán 1 hónapja csináltam 2 tesztet negatívat lettek.Elmentem lassan 2 hete már dokihoz,aki hüvelyi uhn megvizsgált azt mondta nem lát semmit,de még teszteljek egyet.A hőm lassan 4 hete,éjjel-nappal 37 körül van.Most ismét megjött,a szokott időben de először elmúlt 2 nappal hamarabb,2 napig nem si volt semmi utána egy egész estén át barnázás.Mi lehet? (jah az orvos közölte velem,hogy ne haragudjak de a monitor kicsit rossz lehet,hogy valamit félre néz:S)


2009. máj. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Teszteltél újra?

2009. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem (mertem).
2009. máj. 10. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tesztelj mégegyszer,a dokinak meg mond meg,hogy rendesen nézzen meg és ne rossz monitort használjon!
2009. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A barnázás lehet terhességre utaló jel. Sokszor nem múlik el automatice a mensi terhességnél, de a mennyisége jóval kevesebb a szokásosnál. Azért kellene a teszt , mert ha terhes vagy bőven ki kellene mutatnia...
2009. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem sürgősen menj el másik dokihoz.

Ja és kérj vérvételes terhességi tesztet.

Amúgy meg lehet, hogy csak túlparázod az egészet.

Mondjuk úgy tudom, hogy ha van valami hormonális probélma, akkor lehet a vérvételes terhességi teszt is fals...

Ami azt illeti én szerencsére nem jutottam még el eddig, szóval lehet, hogy más okosabb dolgokat is tud mondani. Ja és egy tipp: ha gáz van a védekezéssel, akkor lehet kérni esemény utáni tablettát. Kell hozzá egy recept, na meg 5-6 ezer forint, ami elég húzós, de legalább nem parázik az ember.

2009. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!