Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha closti nem segitett,...

Ha closti nem segitett, milyen vizsgálatok vannak még?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Hüvelyi Uh

2. Vérvételes hormonvizsgálat

3. HSG (átjárhatósági)

4. hysteroscopia, laparoscopia

5. párod spermavizsgálata

(mi ezeken vagyunk túl eddig)

2008. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és minden rendben nálatok?uh észre veszik hogy el van zárodval a ptevezeték?
2008. márc. 21. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon nem látszik csak a méhed, meg a petefészek és benne a tüszők. Sajnos nekem un. egyszarvú méhem van a jobb oldalon, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy a méhem kisebb, kb. a fele a normálisnak és a bal oldalon nincs petevezetékem csak petefészkem, a jobb oldalon átjárható a petevezeték. Így születtem, és a doki szerint lehet gyerekem is, csak a kihordásnál lehet gond, mert a méh tágulása bizonytalan, ezért nagy a vetélés, koraszülés kockázata. Visszatérve a kérdésedre, nekem már a hüvelyi uh-nál mondta, hogy valószínüleg egyszarvú méhem van. Az uh képen a méh egy ovális forma, fehér, és ahogy mozgatja az eszközt benned jobbra-balra, akkor ez az ovális forma is mozog vele a képernyőn és nekem balra nem mozgott. De a doki majd elmond szépen mindent, nyugi.
2008. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!