Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hőt kell mérni? Nem...

Milyen hőt kell mérni? Nem igazán értem.

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
reggeli ébredésit
2008. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
minden este bekészíted magad mellé lerázva a higanyos hőmérőt és megméred az ébredési hődet. Spkat megtudsz belőle. Mindig ugyanabban az időben kell mérni. Én minden reggel 6:40 kor kelek és akkor mérem legalább 5 percig. A ciklus első felében alacsony a hő, a peteérés után emelkedni kezd egészen a mensiig fent marad, ha nem jön meg és a hő is kb. 37 körüli, akkor lehet gyanakodni a babára. Ha viszont megjön, akkor azt a hőd is jelzi, mert lelesik. Tehát tudod, hogy mikor van pé-d, tudod, hogy mikor jön meg és stb.
2008. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Nekem már 15 napja késik és nem tudom hogy miért. Egyszer nem voltunk gumi nélkül együtt a férjemmel, de az a menzi után volt pár nappal. A gumit meg nem tudom hogy kiszakadt-e mert nem figyeltük. Mióta meg kéne jönnie menzi elötti érzéseim vannak az alhasamban. És folyásom is van átlátszó ill fehéres. Csak 1-2 illatot érzek büdösnek, amitől régen beindult a nyálelválasztásom. De csináltam tesztet és negatív lett. Nem tudom hogy mi van.
2008. márc. 21. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, ő majd megmondja, hogy mi a helyzet. Ha baba van, akkor legalább petezsákot látni fog, ha meg nincs, akkor nem árt magyarázatot találni az ilyen hosszú késésre.
2008. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!