Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem igazán értem. Akkor...

Ezt nem igazán értem. Akkor hogy is van?

Figyelt kérdés

Peteérésem volt 3-án. 10-én szexeltünk a férjemmel védekezés nélkül. Ma délután észrevettem, hogy vérzek, szerintem mensi. Akkor most nem vagyok terhes vagy mégis?

De a beágyazódás 10-14 nap, akkor ha terhes is lennék, akkor azt még nem mutatná ki a teszt (10. után,ha mégis megtörtént a megtermékenyítés, akkor is a beágyazódás csak olyan 20-24. körül történne) mert még nincs beágyazódva. Akkor most lehetek mégis terhes vagy sem?


2010. júl. 15. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 3-án volt peteérés, és csak egy héttel később voltatok együtt, plusz most jött meg, akkor nem vagy terhes. Bár a peteérést nem tudod pontosan megmondani, de ha tényleg akkor volt, amikor gondolod, akkor egy héttel később már nem volt semmi, amit meg tudtak volna a hímivarsejtek termékenyíteni. Lehetsz terhes, de szerintem nagyon kicis az esély. Valószínű nem vagy az.
2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 90% hogy nem vagy terhes. Ha 3.-án van peteérés akkor 3.-6.-ig kell szexelni nem 10.-én. A következőnél így időzítsetek ha szeretnétek babát. Sok sikert! Szia
2010. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!