Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm kielégített és a...

A barátnőm kielégített és a kezemre ment az ondó. Megszáradt és egy kicsit megtöröltem. Erre nagyjából 20 perccel megujjaztam. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Simán! Kézmosás?
2008. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
A sperma elpusztul a levegőn, húsz perc alatt pláne. De azért nem ártana kezet mosni.
2008. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, hogy elpusztul a levegőn a sperma. És mi van akkor amikor a férfiaknak mintát kell vinniük andrológushoz? Kb. másfél órás minta még jó, tehát még másfél óra múlva is van életképes köztük. Kézmosás nem ártott volna, már csak a fertőzések miatt is.
2008. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tudományos szaklapban olvastam a spermium levegőn szobahőmérsékleten 72 óráig életképes !
2008. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak azt nem értem, hogy miért kell mindig ráhozni emberekre a frász? Én még nem hallottam olyanról, hogy valaki így esett volna teherbe. Persze minden lehetséges, de nagyon kicsi az esélye. Szerintem nem lehet terhes, úgyhogy nyugi. Máskor azért a para elkerülése miatt inkább moss kezet.
2008. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!