Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek Szeverényi...

Mi a véleményetek Szeverényi Péterről? (debrecen klinika)

Figyelt kérdés
Sajnos nem lesz egyszerű a teherbe esésem ezért fontos lenne egy megbízható (olcsó) dokit találnom.
2009. máj. 9. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem lesz egyszerű mi a baj?
2009. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem rendszeres a mensim.(évi 3-4 alk)

Már voltam kétszer nála azt mondta nem pco és várjunk még de olyan érdekes volt az egész hozzá állása.

2009. máj. 9. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresel másik dokit?
2009. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából magam sem tudom eldönteni, hogy maradjak vagy tovább álljak, ezért szerettem volna többet megtudni róla.
2009. máj. 9. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem ismerem ezt a dokit, nem is Debrecenben lakom, de ha évi 3-4 mensire azt mondta, hogy várjunk még, akkor felejtsd el!
2009. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Miért nem mész a meddőségibe?
2009. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég jól ismerem , jártam hozzá,szerintem nagyon jó orvos. Nem beszél a levegőbe,a modora néha kicsit szokatlan,de sose durva, és nagyon jó szakember ezen a területen. Tudomásom szerint nálunk (Debrecenben) az egyik legjobb.
2009. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,úgy emlékszem,annak idején itt Debrecenben Ő volt az egyik kezdeményezője a papás szülésnek,meg szexológus is.
2009. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!