Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség előjele az...

Lehet terhesség előjele az enyhe hasmenés?

Figyelt kérdés
A 22. napon vagyok, a hőm 37 körüli, két napja enyhe, de hasmenésem van, az alhasam nagyon feszül, körülbelül ennyi tünetem van. Volt már ilyen tünete valakinek? Vagy lehet? Amúgy a gyomrom nem fáj, és Elevitet is szedek, amitől elvileg szorulásnak kellene lenni. Egy hónapja szedem. ??? köszi
2008. márc. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igy volt!Én is szedtem az elevitet és két -három naponta hasmenésem volt!Rákérdeztem a dokinál ,h ez mitől lehet ,igazán nem tudott rá magyarázatot adni ,azt mondta terhességben előfordul!/most meg állandó székrekedésben szenvedek/

Üdv:15 hetes kismami

2008. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy hete késik,szintén volt hasmenésem.Néha fáj oldalt.Tesztet még nem csináltam,orvos sem mentem.Várok hát ha megjön.Hát nem tudom lehet hogy terhességed lesz..

azt nem irtad hogy késik -e? nekem még a melleim is fájnak,és folyton éhes vagyok.Szoritok bár mit is szeretnél:)

20éves lány

2008. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt terhesség előtt hasmenés, viszont mensi előtt egy héttel általában reggelente tapasztalok hígabb hasmenés jellegűt. Nekem mensit jelzi, szorítok hogy neked mástól legyen :)
2008. márc. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet a terhesség jele a hasmenés, emlékszem régebben akárhányszor hasmenésem volt, anyukám egyből azt kérdezte: terhes vagy ? :D

sok sikert

2008. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!