Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor veszem eszre hogy...

Mikor veszem eszre hogy terhes vagyok? Lehet olyan gyogyszert kapni amitol "elmegy" a baba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet olyan gyógyszert kapni, amitől "elmegy" a baba. Hogy hogy mikor tudod meg?Mondjuk, késik a menstruáció, hányinger, szédülés, kinek mi, változó, de a leggyakoribb jel a menzesz kimaradása. Ha gyanakszol, vegyél tesztet, az kb az együttléttől számítva 2-3 héten belül ki kell mutassa. Hogy érzem azt, nem lehetsz több 15-nél???
2008. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyszertől nem megy el a baba.Ha nem jön meg a menstruációd,rá egy hétre tesztet lehet venni a gyszertárban,ami kimutatja(vizeletből),ha terhes vagy.Vannak tünetek is de az nem mindenkinél jelentkezik egyből, hányinger,mellfeszülés, fáradtság,idegesség,émelygés,stb.

Ha terhes vagy és nem akarod megtartani, orvos tud segíteni,keress fel egy jó nőgyógyászt,és művi úton befejezi a terhességet,

BÁR EZT ÍGY LEÍRTAM,DE A KÉRDÉSEDBŐL ÍTÉLVE NAGYON FIATAL VAGY.REMÉLEM A KISBABA ÉRDEKÉBEN,HOGY NEM VAGY TERHES.

Hány éves vagy?

2008. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Van olyan gyógyszer ami megszakítj a terhességet, de asszem nálunk még nem kapható.
2008. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok együtt? A 72 órán belüli tabletta még segíthet, ha időn belül... :(
2008. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igenis van gyógyszer amitől elmegy a baba! Úgy tudom, Magyarországon (még) nem lehet kapni, de sok külföldi országban igen. Legkorábban akkor veszed észre, ha nem jön meg a menzeszed. De előbb kellett volna gondolkodni! Tanulj belőle. A menstuáció kimaradása után 1-2 héttel csinálj tesztet, addig pedig reménykedj, hogy nem vagy terhes. Arra én is kíváncsi lennék, hány éves vagy...
2008. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Létezik tabletta magzatelhajtásra,de külföldön is betiltották,mert sokan elvéreztek tőle,orvosi felügyelet nélkül alkalmazták.Nálunk pedig soha nem is volt engedélyezett.Pont ezért,hogy a felelőtlen tinik ne tegyék vele kockára az életüket.Ha terhes vagy semmiképp nem tudod elkerülni az orvost,de ez így van rendjén.Ha megtartod azért,ha nem akkor azért.Ha kimarad a mensid 1-2 nap múlva már tesztelhetsz,nekem már a napján kimutatta mind három gyerekemet.Persze ez attól függ,milyen magas a hcg hormon a szervezetbe.Ha neg,és nem jön meg,pár nap múlva ismét teszt,aztán orvoslátogatás.

Drukkolok neked,hogy ne legyél terhes,aztán meg többet ne kockáztass ha nem akarsz gyereket még.Tényleg mennyi idős is vagy?Ma már nagyon könnyen megoldható a fogamzásgátlás.

Szinte mindenhol van tinédzserambulancia.

2008. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként,ha magától megy el a baba,akkor is orvoshoz kell menni,mert valószínű,hogy megkaparnak így is,de ha nem akkor is ellenőrizni kell,hogy minden rendben van-e.

Szerintem mindenképp keress fel egy orvost.Ha elég nagylány vagy már a nemi élethez,akkor ez sem okozhat gondot,hogy felnőtt módjára orvoshoz menj.

Ne kockáztasd fiatalon az egészséged.Most lehet,hogy mindent megtennél,hogy ne legyen gyereked,de eljön még az idő,amikor azért tennél meg mindent,hogy legyen.

Ne lehessen a mostani felelőtlenséged az oka,ezt jobb,ha megelőzöd.

2008. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!