Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Terhes vagyok?

Mit csináljak? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Rég próbálkozunk a babával,sikertelenül. Két héttel a menstruáció után nagyon erős hányingerem van,fáj a fejem,és rettenetesen fáradt vagyok. Mindig az az érzésem,hogy meg fog jönni. A 22. naptól barnáztam 1kicsit,most pedig 1kicsi rózsaszin folyásom volt. Állandóan átlátszó folyásom van,nem értem most meg fog jönni. Ma reggel teszteltem 1negativat. Átlagosan 27 naposak a ciklusaim. Menjek holnap dolgozni(hideg az iroda,ahol dolgozok),vagy orvoshoz, SEGITSETEK!
2011. nov. 13. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én az iroda hőmérsékletétől függetlenül elmennék dokihoz a helyedben.
2011. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ExCaty ***** válasza:
Ha 2 héttel a mensi után vagy akkor hogy lehetsz a 22.-ik napon?? nem értelek. na mindegy! ha most 2 héttel a mensi után vagy, akkor ennek még semmi köze nincs a terhességhez, max a peteéréshez, de annak viszont nem épp ilyen tünetei vannak. ha a 22.-ik napon vagy akkor a barnázás, rózsaszín folyás lehet esetleg beágyazódás jele (8-9 dpo). tesztelni ilyenkor még korai!! Ha ez beágyazódás akkor minimum 3-4 napot még várj a teszttel, mert a megtermékenyülés után 12 nappal mtathatja ki először a teszt a terhességet. egyébként ha érzed hogy valami nagyon nem stimmel és tényleg rosszul vagy, akkor menj orvoshoz, mert mi nem vagyunk azok! Majd írd meg mi lett!
2011. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 1 hétig menstruál, simán lehet a 22. napon.
2011. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsi ha nem voltam érthető.

Október 20-án volt az utolsó menzeszem, utána két héttől kezdve volt hányinger,stb. A 22.naptól pecsételtem(csütörtöktől),most pedig a 25. napon rózsaszinű folyásom volt. A menzeszem pedig 27 napon szokott általában lenni.

Köszönöm eddigi válaszaitokat!

2011. nov. 13. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött.
2011. nov. 14. 18:43
 7/7 ExCaty ***** válasza:
Sajnálom! :(
2011. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!