Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van remény? Vagy...

Szerintetek van remény? Vagy csak a testem szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom 29. napjában vagyok...nekem 30-31 napos ciklusaim vannak!Így állt be!mensim előtt 1 héttel már szoktam érezni a hasam a mellem,de most semmi!Enyhe hasszurkálást érzek, nem is görcsöt mint szoktam!És intenzív fehéres (néha tört fehér) folyásom van az ilyenkor barnásodó folyásom helyett! Nem fáj SEMMIM,nincs hányingerem...ezért bizakodni se merek!!!!!Szerintetek lehet baba?Hét hónapja próbálkozunk, NEM GÖRCSÖSEN!!!!LESZ AMI LESZ ALAPON!szerintetek van most remény,vagy a testem szórakozik velem???:-(

Egy izgatott lány!!!


2008. márc. 20. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! Várj még, korai bármire is gondolni, szerintem!

Lehet, hogy késik majd, ezért maradt el a fájdalom, de az is lehet, hogy tényleg baba. Figyeld a hőd! Az elmaradt mensi után 3-4 nappal tesztelj egyet, szerintem.

Hányinger még ilyenkor nem is lehet, úgyhogy csak várj türelemmel. :)

2008. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Végülis nem tudom jelent e valamit, de a derekam néha fájdogál!Pedig az nem szokott!!!!!

Köszönök minden választ!!

2008. márc. 20. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán van esélyetek! Az, hogy nem hánysz, nem jelenti azt, hogy nincs is baba. A szerencsések nem rókázzák végig az első 12 hetet, mint ahogy én tettem. :-) De a hasszurkálás, a bővebb folyás lehet terhesség jele. Várj még egy picit, aztán csinálj egy tesztet. De ne bízz benne teljesen! Ha pozitívat mutat, akkor örülhetsz, abban nem szokott tévedni. De ha negatív, csinálj pár nappal később is, vagy nézesd meg a dokiddal. Nekem már hasi uh-val is látszott a babóka, mikor végre a teszt is pozitív lett. De olyat is hallottam, hogy volt, akinek már az aktuális mensi előtti nap is kimutatta.

Szorítok, sok sikert!

23 hetes kismama

2008. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még pár napot, aztán nyomás a patikába egy tesztért, és HAJRÁ! Szorítok! Remélem jövő hónapban már én is írhatok hasonlókat! Írj majd mindenképpen, hogy mi lett! Szorítok Nagyon! Sok sikert! :-)
2008. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.....kis bíztatás nem árt! Szorítok neked is !!!!!

További szép napot!!

2008. márc. 20. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehetsz. én is igy vagyok mint te. nekem ez a 28.nap. és ilyenkor már én is szoktam érezni menzis érzéseket de most semmi. sok sikert neked. ha nemjönne meg 3-4 napig akkor csinálhatsz tesztet tuti kimutassa
2008. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia. Csatlakozom hozzád! Már 15 napja késik, vannak olyan menzi elötti has"fájás" inkább amolyan nyomás, meg folyásom bár egy kicsit több, mert mindennapos (szintelen szagtalan), de semmi. Nincs émelygés vagy hányás, de van egy két étel illat amit büdösnek tartottam, pedig szeretek. Csináltam tesztet de negatív lett. De nem értem. Volt már hogy valakit csak úgy elfogjon a boldogság/szeretet érzés csak úgy. Nem mikor a férjedre/párodra gonolsz mert az a szerelem, hanem csak úgy?

Remélem nálatok összejön!

2008. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!