Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézzétek meg a görbéme...

Légyszi nézzétek meg a görbémet? Nem értek semmit?

Figyelt kérdés
[link] lehet a görbémmel? A ciklus. Hu szerint 4-én volt peteérésem, de én másnp éreztem szúrkálást a jobb petefészkemben. Tegnap pedig ültem itt a gép előtt és olyanokat bele-bele szúrt a petefészkembe, hogy azt hittem bepisilok! Most, akkor mikor volt peteérésem? Mindkét hőleeséskor vagy nem is volt?g
2009. máj. 9. 07:07
 1/5 A kérdező kommentje:
2009. máj. 9. 07:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak most lesz peteresesed, harcra fel! De ez csak az en velemenyem. Sok szerencset.
2009. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szió)))


Első és nagyon fontos!!!A peteérés ha szabályos a ciklusod,akkor a köv.mensitől visszaszámólva a 14.napon van.Természetesen ha nem sikerült kilőködnie a petesejtnek,akkor nem csak akkor,hanem mégegyszer zuhan a hő,s onnantól kezdődik a hőnek az emelkedése a mensiig.Ez a természetes folyamat.Viszont!!!!Ha volt spontán péd,akkor lehetséges,hogy most azért zuhant le a hőd,mert most ágyazódik be a baba,hisz köztudott,hogy olyankor még egyszer leesik a hő.Ám biztos tudod,hogyha akár csak fél órával később-esetleg hamarabb méred a hőd,s a min.5 óra alvás nem volt meg,akkor már nem a reál értéket mutatja a lázmérő,de ez le van írva a babatervezők otthona oldalon is.Minél kevesebbet idő telik el az előző naphoz képest a hőzésnél,annál alacsonyabb a hőd,de u.így van ha többet alszól,s később méred a hőd,akkor magasabb értéket mutat az átlagnál.

2009. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet most volt beágyazódás?Tegnap és ma szúr a jobb pfészkem.
2009. máj. 9. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem még nem mutatott beágyazódást a hőm (tudtommal), de nekem is volt már ilyesmi görbém. Szerintem is majd még csak most lesz pé-d.
2009. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!