Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell használni az LH...

Hogyan kell használni az LH tesztet? És ha veszek akkor mi van ráírva a dobozra?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia én pont tegnap vettem már nem előszr. az van ráírva, hogy ovulációs teszt, én a dm-ben vettem és 2300 Ft volt, és 5 db van benne. nem biztos, hogy elsőre elég lesz egy ciklusra neked. ez egy vizelet csepegtetős teszt, és kimutatja, hogy van-e pé-d. Van olyan is ami rápisilős, de ez szerintem megbízhatóbb. Ja és, ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor a ciklus 12. napján kell elkezdeni a tesztelést. És, ha van két csík, amiből a teszt csík erősebb, vagy ugyanolyan, mint a control csík, akkor van pé-d és lehet akciózni. Sok sikert.
2008. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyit füznék hozzá az előttem szólohoz, hogy délután vagy este csináld meg a tesztet és kb 2 órával előtte már ne igyál sok folyadékot. Sok sikert!
2008. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!