Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betadint lehet használni? A...

Betadint lehet használni? A dobozra van irva hogy nem lehet 12. hét után. Most lehet vagy nem?

Figyelt kérdés

Más irta itt hogy lehet de a dobozra rá van irva hogy nem.Most mit csináljak tapasztalatok?Lesz baja a babámnak?

Lassan 14 hetes vagyok.


2009. aug. 22. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a betadinnal csinálni?
2009. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a rendszeres használata nem javasolt... ezt is azért írják rá, mert a gyógyszereket nem tesztelik terhes nőkön, mivel nincs az a pénz amivel rá lehetne venni kismamát gyógyszer tesztre. Szerintem te se teszteld magadon, inkább menj el orvoshoz és azt használd amit ajánl. Ha nagyon sürősen szükséged van rá, viszont semmi bajod nem lesz ha pár napig használod.
2009. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a dobozra az van írva, hogy terhesek ne használják, az nem véletlenül van. Innentől kezdve a Te felelősséged. Én nem használnám. Inkább kérdezz meg egy gyógyszerészt, hogy mit tudna ajánlani helyette, mert terhes vagy.
2009. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi elvágtam a lábam azt akartam bekenni.
2009. aug. 22. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, a lábadra néhány cseppet nyugodtan tehetsz, anyósom gyógyszerész, nem lesz tőle semmi bajotok!
2009. aug. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia!

Szerintem is használhatod nyugodtan.Én is használom ha van valamilyen sebem és most a napokban is használtam.Inkább mint hogy elfertőződjön.

2009. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi tiszta alkoholt használtam de lemosom betadinnal is ha kell ezentul.
2009. aug. 23. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!