Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszert,...

Abbahagytam a gyógyszert, mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja hagytam abba a gyógyszert, elsején volt meg a mensim. Két naponta szeretkeztünk a párommal. Ma a 21. napban vagyok. De a gyógyszer után nem tudom, mikor van peteérés, és mikor szokott általában megjönni. Mikor teszteljek? Köszi a válaszokat.
2008. márc. 20. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia...szerintem varj meg...bogyo abbahagyasa eseten nagyon valtozo az elso menszi.Van akinel nagyon megnyulik es van akinel beall mar az elso honapban...Folosleges penzkidobas hamarabb tesztelni mint a normal napokon..legalabb a 28-30 napot vard meg ha addig nem jon meg...de mondom...keszulj fel egy meghosszabodott ciklusra is es ne tesztelgess minden nap.....van olyan ismerosom akinek elso ciklusa 54 napra huzodott, aztan lett 36 majd 28...szoval szervezettol fugg.

Minden jot kivanok:-)

2008. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert, most vagyok a 60. napon, és még mindig nem jött meg.

Én teszteltem már, de negatív lett. Bár, még semmi sincs veszve, mert fogalmam sincs, hogy most mikor, mi van... Úgyhogy sajna most ez egy átmeneti időszak. De vanna többen, akiknek az első bogyómentes hónapban összejött.

2008. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Le tudnátok írni nekem, hogy milyen gyógyszert szedtetek és hogy mennyi ideig? Hátha...lehet ez is befolyásolja.. Amúgy köszike a válaszokat.
2008. márc. 20. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 2. válaszoló vagyok.

Yasminelle-t szedtem, 9 hónapig. De nekemm előtte is összevissza volt a ciklusom, aztán a bogyó előtt szedtem a hormeel cseppet (homeopátiás), és attól 36 napos lett a ciklusom, és ekkor fél év után már mertem bogyót szedni...

Sajna, nem gondoltam, hogy ennyire bekavar. Szörnyű ez a bizonytalanság. :(

2008. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Diane36-ot szedtem hat évig. Utána abbahagytam és csak 40 nap múlva jött meg először.

Viszont a második abbahagyás (újabb két évnyi gyógyszerszedés után)során 32 napra már meg is jött. Vártunk a párommal két hónapot és elkezdtünk próbálkozni. Elsőre nem jött össze a baba ... lehet, hogy peteérésem sincsen...

2008. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

miért nem vártok a gyógyszerszedés után,hogy kiürüljön a szervezetedből?Minden tabinak vannak mellékhatásai,hiába mondják sokan,hogy nincs,olyan gyógyszer nem létezik.

Nekem a doki 3 hónapot javasolt,de 6-ot vártunk.

Egy gyerek egy életre szól,nem annyira sürgős,hogy jöjjön,de az egészsége érdekében mindenképp jobb lenne várni nem?

Én 5 hónap után elkezdtem szedni az elevitet,és következő hónapban próbálkoztunk először.addigra be is állt a ciklusom az eredeti 28 napra.

Ha már tudatosan vállalunk gyereket,akkor tudatosan készüljünk arra is,hogy a legfontosabbat tartsuk szem előtt,sz ő egészségét,és természetesen a miénket s.

2008. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!