Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeshetek ilyen körülmény...

Teherbeeshetek ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
A párom és én szeretnénk már babát. Viszont ő szentül meg van győződve hogy majd akkor jön a baba ha akar és ha a külső dolgok is úgy akarják. Ezért ragaszkodik ahoz hogy megszakítva csináljuk. Én azért titokban az akciók után még gyorsan a fürdőben rásegítek a dologra a kinnt rekedteket besegítem. Rettenetes ez így, még elmondani is, de beszélni nem lehet vele.mindketten 30 fölött vagyunk szóval változni sem fog. Sajna nekem is nehéz volt rászánnom magam arra hogy ezt a kérdést feltegyem. Eshetek így teherbe? nagyon szeretnék babát. És lassan kezdek elkeseredni...
2008. márc. 19. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha a párod igazán szeretne babát,akkor mindent "beleadna".Nem elkeseríteni szeretnélek,de így elég kevés az esély a teherbeesésre.Állj a párod elé,és kérdezd meg hogy akar e igazából babát,vagy nem,mert a baba még ha jönni is akarna,így nem fog tudni!remélem segítettem!!!Sok sikert
2008. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Biztos vagy te abban, hogy a párod is akarja a babát? Nekem nem úgy tűnik. Ha akarná, nem hiszem, hogy ragaszkodna a megszakításhoz. Így aztán hiába akarna jönni a baba, nem nagyon fog tudni.(ez majdnem olyan, mintha csak gumiban lenne hajlandó)

Persze hallottunk már olyat, hogy valaki az előváladéktól esett teherbe, de azért úgy lényegesen kevesebb az esély rá.

Én azért a helyedben mégis megpróbálkoznék egy mélyreható beszélgetéssel, az talán többet segítene, mint ez a "titokban besegítem a kintrekedteket" módszer...

2008. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze hogy ehetsz de azt tudnod kell hogy kicsi az esélye.Vagy ovszerrel védekezzetek,és jukaszd ki az ovszert ugy hogy ő ne vegye észre.vagy szerintem az a legjobb ha lovaglo pozba csináljátok és te legyél felül,és ne szálj le rola mikor elélvezik. A férfiak ugy se birják ki. Ha nem szálsz le rola nem tud mást tenni ugy is belédélvez.
2008. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem is először azt gondoljátok végig, tényleg igazán akarjátok-e ezt a babát.Mert így ugyan van esélye, de nagyon kicsi.Aki nem akar teherbe esni,annak így biztos sikerülne, de neked mivel szeretnél ...

Sztem a párod vagy fél, vagy nem akar igazán gyereket.Ne haragudj,de biztos Te is érzed ez így nem normális.

2008. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!