Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, magán doki vagy Sztk?

Mit tegyek, magán doki vagy Sztk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete teszteltem pozitívat pénteken lesz két hete hogy késik.A második baba lenne az elsőnél nem volt fogadott orvosom, a másikkal szeretnék.(tapasztalat jobb ha van ).Megkérdeztem azt mondták a kimaradt mensi után 2 héttel érdemes dokihoz menni akkor már szívhang is lehet. A problémám anyagi okok miatt előbb szakrendelésre szeretnék elmenni mert fogadott orvost csak jövő hónap elején engedthetek meg magamnak amikor már közel 9 hetes körül lennék.Addig viszont nem akarom elhúzni ezért Sztk-ra gondoltam azt nem tudom magán doki csak uh-on vizsgál meg először vagy kézzel is mert az nem tesz jót állítólag a korai terhességnek.Kislányommal Sztk-ban először megvizsgáltak amivel nem is foglalkoztam de a második babám nehezen jött össze nem akarok neki ártani ha az Sztk-ban ne adj Isten nem vesznek emberszámba.Az sem biztos hogy aznap megnéznek uh.on.Szerintetek mi tévő legyek menjek vagy várjak?És a magán doki más vizsgálatokat is megcsinál először?
2008. márc. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Magándoki.

és gratula.:)

2008. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Én a (BP) Terézvárosi Sztk-ba járok Dr. Szabó györgyhöz. és szerintem jó orvos. :) ha semmiképpen nem szeretnél még magánrendelésre menni, akkor ajánlani tudom.

2008. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na ezzel én is igy vagyok mint te én sem tudom hogy most magán dokihoz menjek vagy ne. mert az a pénz elférne máshol is. de tudod én már ott járok hogy lehet hogy magán doki lessz a vége mert tényleg nem vesznek emberszámba. én már megjártam egyszer
2008. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2 válaszoló vagyok. Én sem szívesen sztk-ba, de voltam már itt is és ott is. Volt rá példa, h a magán doki sem igazán foglalkozott velem.

Ez a doki, akit én mondtam mindig mcsinált uh-t, és semmi gond nem volt. Teljesen korrekt doki, és alaposabb, mint akikkel eddig találkoztam. és nyugodtan tudsz tőle kérdezni.

2008. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Békésmegye tehát vagy Orosháza vagy Békéscsaba.Csak olyan rémdolgokat hallani meg ha megvizsgál és esetleg kicsit tekintet nélkül tesz nehogy ártson a babának.Azért kérdeztem hogy a magándoki is megvizsgál e vagy csak uh-on...
2008. márc. 19. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Én a helyedben magándokit választanék. Nekem is az van! Szerintem sokkal odaadóbbak! Igaz én még nem voltam terhes - sajnos - de a körülöttem lévők az mondják, hogy a fogadott "jobb"!
2008. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én először SZTK-sra mentem,mert a magánra nem bírtam várni,mert izgultam.Ott csak felnyúltak és kész.Kiköltöztem külföldre,ott is a fogadott felnyúlt és kész.Rá 2hétre nézett UH-ot,de azt se hüvelyit.Hiába adok neki pénzt,nem biztos,hogy bent lesz szülésnél.Nekem itt ezt mondták.Ez a tapasztalat legalább is szlovákiában.Így is minden hónapban felnyúlnak,hogy kitapintsák a dolgokat bárhová is mész.Nekem minden magyar és nem magyar ismerős ezt mondta.Szép napot!
2008. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!