Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Bizakodjak,...

Mi a véleményetek? Bizakodjak, vagy inkább ne éljem bele magam?

Figyelt kérdés

A ciklusom 13. napján, este erős pozitív volt az ovu tesztem. A 14. nap - tehát a következő reggel - szurkálást éreztem a bal petefészkemnél, ezen az estén, elég későn, éjjel 11- kor voltunk együtt a férjemmel. A mellem kb. ez idő tájt elkezdett feszülni, és kb. peteérés utáni 2-3 napig feszült, érzékeny volt.


Utána a 18., 19., 20. napon este 1/2 11-11 körül borzalmasan rosszul voltam, alig tudtam aludni is, olyan hányingerem volt, pedig alig ettem. De sem előtte, sem napközben semmi bajom nem volt. Nem is foglalkoztam a témával, nehogy beképzeljek bármi tünetet is.


Aztán - ne kérdezzétek miért - a 23. napon csináltam egy 10- es erősségű tesztet, ami negatív lett.


A fent leírt tüneteim abszolút elmúltak. Nincs hányingerem (néha reggel a parfümjeim között kutakodva fog el fura érzés, de inkább az éhségre fogom), a mellem is csak elnehezült, de nem mondanám érzékenynek.


Ami érdekes, hogy a korábbi szülésem óta az egész ciklusomra jellemző az erős, krémes, fehér folyás. Most meg alig-alig van.


Szerintetek van még remény? Vagy ez valami vírus volt? Esetleg beképzeltem a tüneteket?


Nem is tudom, hogy mikor teszteljek, teljesen elment a kedvem... :(


2011. nov. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor várj, és ha elmarad a vérzés, tesztelj.

Szurkolok!

2011. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen korán teszteltél, és ezt te is tudod. Persze, hogy bizakodhatsz, hiszen ebből símán lehet baba. Várd meg a menstruációd elmaradását is ismételd meg a tesztet. Drukkolok neked!
2011. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Tudom, hogy nagyon-nagyon korán teszteltem. Csak túl sok volt itthon a teszt, így túl nagy volt a kísértés. Nem bírtam ellenállni.


Egyébként teszteltem a 26. napon is, az is negatív lett :( :( Talán még az is korai volt? De szerencsére elfogytak a tesztek, így elmúlt a kísértés, nincs mit tenni!

2011. nov. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!