Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat 2. csík a hcg...

Előfordulhat 2. csík a hcg teszten, de csak lámpafénynél, nagyon halvány? 11 napja voltunk együtt. Lehet az ilyen halvány? Vagy csak behülyültem és odalátom...

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:

még annyi, hogy folyamatosan megjönérzésem van.

Amikor együtt voltunk, az félidő volt, a hőm 36,5-ről másnap 36.8-ra ugrott. Azóta 36,6 és 36,7. Ami nem sok, de nekem 36.4 az átlag alapjáraton.

2008. márc. 19. 12:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

csak egyedül te láttad a tesztet? egyébként nem lehetetlen szerintem.2-3nap múlva ismételd meg

sok sikert

2008. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak én láttam még, a férjemnek csak holnap tudom megmutatni legkorábban sajna. De lehet, hogy addigra halványodik, mert már a kontrollcsík is picit halványabb pár óra elteltével, hát akkor az én leheletnyi vonalam...

Szombatig várok, aztán megismétlem.

2008. márc. 19. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
sajna szerintem nem vagy terhes. nekem is volt hogy halványan llehetett látni de az nemjelent semmit.
2008. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
szia nekem 2halvány is lett,majd ki ugrottam a bőrömből!!!a doki meg azt mondta:hát,itt nincs senki!azt hittem elájulok!már teljesen bele éltem magam a babóba,és nem is volt:-(remélem te nem igy jársz!drukkolok!!!
2008. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én három tesztet csináltam meg, a menstuáció emaradása után 1 héttel, rendesen pisis lett, kettő nem mutatott semmit, a harmadik halvány volt, de az sem pont egy perc után. Egy hét múlva voltam dokinál és látta a petezsákot. Én ezért nem igazán hiszek a terhességi tesztekben. De azértne éld bee magad tejesen, inkább kellemesen csalódj.

18 hetes kismama

2008. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Semmiképp nem élem bele magam...

Meg a 11.nap szerintem korai is volt, nem?

2008. márc. 19. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!