Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Istenem mit tegyek?! Kritikus...

Istenem mit tegyek?! Kritikus ponthoz értünk?

Figyelt kérdés
Már négy éve próbálkozunk a babával. Vizsgálatok, műtétek.Kiderüt, hogy a páromnál minden rendben, de nekem nehezen átjárhatók a petevezetők. Megpróbáltuk a lombikot, mindenféle teát, "csodabogyót". Ennyi az előzmény.Pár hete észrevettem, hogy vmi nem stimmel a párommal az együttlétek alkalmával.Sokadik kérdés után mondta el, hogy ilyenkor is a baba jár az eszébe.Utoljára már nem volt képes az aktusra. Rámegy a házasságunk? Felajánlottam, váljunk el hisz neki mással van esélye babára. Erről hallani sem akar. Mit tegyek? Azon kívül, hogy ne görcsöljünk.
2011. nov. 6. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, úgy érzem Te nem akarsz minden áron anya lenni...

1 lombikon vagytok túl? AZ SEMMI! Hogy futószalagként működik a dolog és nem akartok még egy csalódást? Kit érdekel, ha a baba a cél? Három lombikon vagyok túl de eszünk ágában sem volt feladni,ha tízszer kellett volna menni hát tízszer! Pedig engem is és szinte mindenkit csak egy páciensként kezeltek, nem érdekelt senkit a lelki nyomorom és bánatom, csak egy beteg voltam. De bíztam az orvosomban és abban, hogy nekünk babánk legyen!


Most itt alszik a szomszéd szobában békésen 9 hónapos csöppségünk, aki 3. beültetésre sikerült. Jövőre megyünk a tesóért.

NE ADJÁTOK FEL ILYEN KÖNNYEN!

2011. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez kemény volt,és részben igaz, de egyben nincs igazad. MINDEN VÁGYAM, HOGY ANYA LEGYEK!!!De ehhez a férjem is kell és ha ő lelki válságban van elsőképp ezt kell megoldjuk. A kérdés is erre irányult elsősorban.Tudom furcsa, hogy egy férfit ennyire mélyen érint ez a probléma, de nekünk ezt is meg kellene oldanunk.
2011. nov. 6. 16:11
 13/21 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet:most vagyok túl a 6. sikertelen lombikon,nincs petevezetékem,férjem nem akar örökbe fogadni...Én már nem leszek anya!
2011. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én nem tudok biztató szavakat írni, de remélem Ti is és mi is meg tudunk egyszer nyugodni. Vagy így vagy úgy.
2011. nov. 6. 16:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Bizzatok!

Ha a Pároddal minden rendben, és Neked "csak" nehezen átjárhatóak a petevezetőid, akkor spontán is teherbe eshetsz, egyáltalán nem kizárt.

Tudom, hogy 4 év hosszú idő, de ismerek olyat, aki ennél sokkal - sokkal többet várt a babára.

2011. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Először is nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültetek, de hogy egy kicsit könnyebb legyen, MINDEN GYERMEKRE HIÁBA VÁGYÓ PÁR ÁTMEGY EZEN! Mint ahogy mi is! Az első gyermekünk öt év után sikerült spontán, mindaz után amin ti is túl vagytok! És nálunk is ugyanez történt, már szexelni sem volt kedvünk, így én adtam fel és mondtam azt, hogy nekem a férjem többet ér, minthogy elváljunk, ugyanis én az Ő gyermekét szerettem volna megszülni. Ám ha nem lehet, akkor legalább a férjemmel élem le az életem boldogan! Amint ezt megbeszéltük meg is fogant a kislányom, aki februárban már 6 éves lesz. A kistesóval kb. 3 éve próbálkozunk, de nem keseredünk el, örülünk annak ami van. Nem tudom érted-e mi is a lényeg, de ha mindennél jobban szereted a férjed, akkor nem akarsz elválni.
2011. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 sumergo ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, elnézést mindenkitől, csak jelezni szeretném, hogy petevezetékek nélkül nem volt más választásunk, mentünk előre lombik lombik után, a 6. lett sikeres, most 10 napos a kislányunk. Én nem adnám fel, főleg így utólag, hogy tudom, milyen mikor a baba a pociban van, és milyen szép az első találkozás. Fel a fejjel, ne adjátok fel ilyen könnyen!!! Ami nem öl meg, az megerősít! Sok sikert!
2011. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sumergo:hát megszületett a babád????Gratulálok!
2011. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 sumergo ***** válasza:
Köszönöm! Megszületett, csak sajnos nem természetes úton, mert elkezdett leválni a méhlepény, erős vérzés kíséretében, és így sürgős császár lett belőle. 8 óra körül kezdtem vérezni, 8 óra 40 perckor pedig már meg is született a kicsi lányunk, aki nagyon gyönyörű, és igazán jó kislány. Nagyon ritkán sír, csak eszik és alszik! Mindenkinek ilyen kisbabát kívánok!
2011. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Orosz18 válasza:

néha az ember ilyen helyezetekben kerül , ahol csak az isten segithet imádkoz mindennap , én is imádkozok érted most.

isten és jézus veled és pároddal.

2012. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!