Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? Peteéréskor lemegy a hő, majd újra fel? És amikor teherbe esik a nő akkor marad is fennt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A tüszörepedést megelőző 14 napon a hő alacsony 37 C alatti. A tüszörepedést követően az alaphőmérséklet 37 C-ra v. annál magasabbra emelkedik. A tüszörepedés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni.

Ha valaki teherbe esik akkor a hőmérséklete magas marad.

2008. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
de honnan tuodom, hogy mikor van az utolsó alacsony hőmérsékletű nap? Pl.: ha hétfőn 36,3 a hőm, és kedden meg már 36,9, akkor azt még nem tudom előre, hogy kedden mennyi lesz, és akkor lemaradok róla? Most akkor én nem értek semmit.
2008. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondják, hogy a hőmérős módszer csak teljesen szabályos, napra pontos ciklusoknál működik és ott is csak több hónapos tapasztalatgyűjtés után.

Javasolnám az LH-tesztet, az nem csak utólag ad infót arra,hogy megvolt az ovuláció, hanem előtte kb 24 órával pozitívvá válik a teszt és van időtök akciózni.

A hőmérőzés szerintem inkább csak arra jó, hogy meg tudd állapítani van-e egyátalán peteérésed...

Meg arra, hogy ha a várt mensi időpontjában még mindig magas, akkor reménykedhetsz,hogy sikerült teherbe esned.

2008. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hőmérőzésnek ez a hátránya, hogy utolag derül ki mikor volt peteérés. Azért kell több hónapon /min. 3 hónap/ figyelni a hőmérsékletedet. Ha a figyelt hónapokban ugyanaznap megy le a hő akkor valószinüleg a 4. hónapban is akkor fog. De erről többet egy orvos tudna Neked mondani. Ha biztosra akarsz menni vegyél inkább ovutesztet.
2008. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi az az LH teszt? Hol lehet beszerezni és mennyi az ára? Na és a lényeg, hogy hogyan kell használni?
2008. márc. 19. 10:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet venni patikában is és dm ben is. kb 2500-3000 Ft és 5 db van benne és kimutatja, hogy van -e pé-d vagy nincsen.
2008. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az LH tesztet hogyan kell csinálni? Miből mutatja ki a dolgot?????
2008. márc. 19. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
én olyat vettem, ami kazettás, és csepegtetni kell rá a vizeletet, de van olyan is, ami rápisilős. valahogy szerintem a csepegtetős megízhatóbb.
2008. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!