Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol lehet mesterséges úton...

Hol lehet mesterséges úton kérni a nem megválasztását?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még sehol. Úgy tudom, hogy csak tervezik ennek bevezetését, olyan feltételek mellett, hogy csak a 3. babóca nemét lehessen megválasztani.

Saját véleményem: ez kb. olyan lenne, mint ha valaki vásárol a hentesnél és azt mondja a hentes 2 kiló 1 dkg maradhat? mire a vevő nem köszönöm nekem a 2 kiló kell.... De mondom ez a saját véleményem.

2008. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol,ezt Magyarországon tiltja a törvény!!!
2008. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ne harizz,de nem az a legfontosabb hogy a kicsi egézséges legyen?!(szerintem)de tudtommal még nem lehet
2008. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem 4 fiam van........

5éve vágyom egy kislányra.

Azóta gyötör, hogy bemerjem-e vállalni, mert úgy érzem, hogy nem sok esélyem van természetes úton kislányra.

2008. márc. 18. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy ez csak úgy lehetséges, hogy a már megfogant babának korai terhességnél megállapítják a nemét. Ha fiú, megy a kukába?
2008. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló, így valamilyen szinten már érthető, hogy 4 fiú után lányt szeretnél. De arra gondolj, hogy valakinek egysem jön össze....

Mi is már 1 éve szeretnénk babát (igaz szívem mélyén kislányt szeretnék) de most már tök mindegy, most már csak egy egészséges kis csöppségre vágyom....

2008. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Irtam e-mail.
2008. márc. 18. 22:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor megtudtam,hogy a kis béka ott a pocakban,akkor én azt mondtam,h nem érdekel csak egészséges legyen.A 30. hétig nem is mutogatta,hogy mi rejlik a lába között.Az egész családom kislányt szeretett volna,mert mindenhol fiúk vannak:)Tényleg kislány lett,de mikor mentek az örömködések emiatt,akkor mondtam nekik,hogy szégyenljék magukat,ha kisfiú lenne,akkor nem szeretnék?

A kislány ügyében meg a férjeddel beszélj,hogy hagyja érvényesülni az X kromoszómákat is,ne csak az Ynt:)

2008. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én megértelek.

még nem megválasztani m.o.-on.

épp egyik nap beszélgettünk párommal erről a témáról.a véleményem. : szerintem második babától igenis meg lehessen választani a nemét, de csak különbözőre.szóval, mert ha mindenki csak lányt szeretne?vagy fiút?így megmaradhatna az egyensúly.

2008. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja, utolsó válaszoló vagyok.vannak egyébként praktikák/ állítólag / egy nőgyógyász beszélt róla egy műsorban.

írj, privit ha érdekel

2008. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!