Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után két hétre egy napig fájt mindkét petefészkem. Lehet peteérésem volt?

Figyelt kérdés
Megjött a mensim március elsején, de kb 3 nap leforgása alatt vége is lett. Aztán már nem szedem, de a 14, 15 nap körül éreztem a petefészkeimet, szurkáltak, fájdogáltak. Mindkettő. Ilyen gyorsan is lehet gyógyszer után már peteérés? (persze ha az volt..) Ja, és nagyon érzékenyek a mellbimbóim azóta. A párommal együtt voltunk két naponta. Köszi a válaszokat.
2008. márc. 18. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem valoszinu,hogy pete eresed volt,hisz mikor abba hagyod a bogyot akkor is meg fog jonni ugyan ugy.Tanacsolni csak annyit tudok hogy ha ilyen erzekenyek a mellbimboid,hogy tesztelj(habar azt nem irtad ,de gondolom hogy babazni szeretnetek es azert hagytad abba a bogyot);ha tenyleg babat akartok ,az egy jo jel ha erzekeny,persze ez nem mindenkinel van igy.

Sok sikert a babahoz!

2008. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is nemrég hagytam abba a bogyót, és éreztem is a 17. napon, hogy szurkál a petefészkem, nyálka is volt, tojásfehérjeszerű, és mégsem jött meg, már 3 hete késik.

Lehet, hogy tényleg pé volt, de arra is készülj fel, hogy bogyó után bármi lehet, ne lepődj meg, ha nem jön se baba, se vérzés!

2008. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!