Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt sikerülhet?

Mennyi idő alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés
a doki clostybegyt irt fel,azt mondta,hogy a 10,11 vagy 12.napon mennem kell uh-ra,hogy megnézze hogy van e tüszőérésem.altalába ilyen segítséggel mennyi idö után lehet teherbe esni?van akinek az első kúra után sikerült?ilyen esetben mennyi idővel elötte kell bejelentkezni uh-ra?a hömérőzést is vezetnem kell,de már nagyon ingadozó el lehet baj?vasárnap36.3,tegnap36.5,ma pedig36.6 volt.
2008. márc. 18. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Változó, h kinek mennyi adag után sikerül a baba. Én már túl vagyok az első adagon, de nem jött össze, petig peteérésem is volt és késett is 3 napot. Most ebben a ciklusban megint egy újabb adag. A sógórnőmnek a harmadik adag után sikerült, a barátnőmnek elsőre. Tehát nem lehet ezt előre tudni! Sajnos! A hőmérsékleteddel nincs semmi gond. Szépen emelkedik a hőd, bár nem tudom, hogy a ciklusban hol tartasz. Az uh-t mindenképpen egyeztesd le a dokiddal, mert lehet, hogy a 12. nap hétvégére esik! Ha már most megjött, akkor tudod mikor lesz a 12. nap, hözöld az orvosoddal. Sok sikert és légy türelemmel, az nagyon fontos!
2008. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!