Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt van a...

Menstruáció alatt van a pé-és, akkor sikerülhet a baba? Lett már valaki így terhes?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szóval szerintem nekem a 9.-ik ciklusnapomon volt pém,de nem is tudom már,mert ilyen hamar még sosem volt.Ovuteszt pedig nem csal!

Csatolnád a görbédet?Mert szerintem lehetséges h mensi alatt valaki teherbe esik!

2009. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem tudom megmutatni a görbémet:(Sajnos össze-vissza van most ciklusom:(Holnap megyek vissza dokihoz,mert már 2hete vérzek;(Vezetem a görbémet és úgy látom,hogy most van pé!
2009. okt. 4. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom mit mond a doki!Sok sikert neked is,meg nekem is!Remélem lesz baba!!!
2009. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,és sok sikert neked is!Ide,majd megírom,hogy mit mondott a doki!/csak hétvégén tudok írni,mert sok a munkám/Majd írj Te is a fejleményekről:)
2009. okt. 4. 13:36
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt mondta a doki,hogy nem vagyok terhes:(Az erős vérzés sem baba miatt volt!Veled mi újság?

2009. okt. 10. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!