Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e ugy tehes a barátnőm,...

Lehet e ugy tehes a barátnőm, hogy volt benne a péniszem de nem élveztem bele?

Figyelt kérdés
komolyan ha kérhetem
2009. máj. 4. 20:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
én nem értem ha nem élvezel bele meg a váladék se folyt belle mert az az előt jön ki mielőtt jönne a sperma igaz? akkor h lehetne terhes??
2009. máj. 4. 21:15
 12/21 nini24 ***** válasza:
Nem, a Télapóétól :) Ne haragudj, de ez már sokk! Védekezzetek máááááár!!!!! :(
2009. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

jó igérem ezután fogunk

!

de ugye igy nem lhet termes?? de komolyan és ne komolytalanul ha lehet

2009. máj. 4. 21:18
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen,lehet terhes!Kezd mar forni az agyam...

Elovaladektol is lehet terhesnek lenni es ha mar benne vagy akkor nem erzed.Mikor kihuzod gondolom ugy is nedves a micsodad de az a kettotok nedvessege.

Egyebkent ne is haragudj de vedekezzetek aztan kefeljetek jo????????

32 hetes kismama

2009. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Fogd mar fel h LEHET TERHES!

Ugy h vagy 72 oras tabi vagy imatkozzatok!

2009. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
de azt érzed ha jön az a váladék vagy nem ??
2009. máj. 4. 21:24
 17/21 anonim ***** válasza:

Az előváladék már a petting során is jelen van. Nem közvetlenül az élvezés előtt. Úgyhogy lehet terhes a barátnőd! Mivel nem vagyok pasi, így nem tudom, hogy azt lehet-e érezni az előváladékot, de gondolom szex közben nem arra koncentrálsz, hogy mi távozik a péniszedből, hanem jobb esetben a partneredre figyelsz, rosszabb esetben a saját élvezésedre!

De mégegyszer: lehet terhes akkor is, ha nem élvezel bele!

2009. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

ne nézzetek hülyének de n ideges v és a barátnőm is

én csináltam magamnak most és végig nésztem mert érdekel h mi lesz

és én érzem ha már jön és mialőt nem jödt meg előte nem jödt semmi belőle.

ilyen van ? lehet ilyen ? vagy másabb ha a barátnőmmel vagyok ?

2009. máj. 4. 22:05
 19/21 A kérdező kommentje:
irjatok már ha lehet ne
2009. máj. 4. 22:13
 20/21 anonim ***** válasza:
Figyelj már!Nem tudom,h hány éves vagy,de te még a szexről sem tudsz semmit akkor minek csinálod?Amikor felizgulsz és feláll a mütyűröd akkor jön pár csepp váladék de nem érzed,mert szétfolyik!Ahogy a barátnőd is benedvesedik ha izgul!És abban vannak spermiumok,mivel gondolom ha feláll akkor beteszed és így kerülhet be spermium,ami megtermékenyíti a barátnőd érett petesejtjét!Érted furkókám?Rájöttél már,h nem a gólya hozza?Vagy még csak most mész ált. 1 osztályba?na ezért nek kéne felvilágosító órákon a suliban sem neked,sem a barátnődnek a pénisz szón nevetgélni!Mert ha olyan vicces?Akkor minek játszik vele?buták vagytok...vagy inkább oltári tudatlan hülyék!a neveteket azért még le tudjátok írni ugye???
2009. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!