Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig mindig olyan jot szexelt...

Eddig mindig olyan jot szexeltünk a párommal 13és14-dik napon fel sem állt neki. Mitől van? Ma vagyok a 15-dik napomon. Akkor lekéstem a peteérést?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, a stressz okozta neki. A tudat, hogy most mennie kell. Nem biztos, hogy lekésted a peteérést, próbálkozzatok. De ne görcsöljetek rá, mert annak látod az eredményét. Ha most le is késtétek, ott a jövő hónap. Tudom ez nem jó vigasz, és az még olyan sok idő. Sok kitartást! És türelmet!
2008. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg nagyon felizgatni. mondjuk egy nagyon csinos fehérnemű, erotikus tánc stb. na nem akarok tippeket adni, biztosan tudod ezeket a praktikákat, de tényleg ne görcsöltesd be, hogy ma kell, mert ma van a nap, amikor termékeny vagy, mert az nem jó. szeretkezzetek akkor és annyiszor, amikor nektek jó,
2008. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos a kényszer miatt!Tudod amikor a sex kényszerré válik,parancsszóra nem működik.

Amikor mi is azért voltunk együtt 2 nap mert pé volt(igaz a páromnak ment a dolog),de egyikőnknek sem volt jó.Szeretkezzetek amikor jólesik!

2008. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!