Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január végén pettingeltünk a...

Január végén pettingeltünk a barátommal, csak az ujjazásig jutottunk. Azóta mostoszkál bennem, hogy lehet, hogy terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
A pettingre 5 nappal megjött rendesen, meg utána is, viszont az utóbbi 5-6 napig tartott és folyásjellegű, barna színű volt. Akiket eddig kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy esélytelen. Lehet hogy csak paranoiás vagyok, de inkább megkérdezlek Titeket is. Még szűz vagyok. Mit gondoltok?
2009. máj. 2. 20:58
 1/3 anonim válasza:
100%

Igen, terhes vagy, és Hüvelyk Matyit fogod a jövö hónapban megszülni...


Úristen, hány éves vagy? Nem tanulsz biológiát?

2009. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lehetsz terhes,ha ondó kerül a hüvelyedbe.Ezt pedig ugyebár csak a himvessző képes kilövelni.Sem az ujjától,sem a nyelvétől,sem semilyen más testrészétől nem lehetsz terhes.Csakis a hímvesszőjétől.
2009. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Áh ne higgy nekik simán lehetsz terhes én is így lettem terhes 17 évesen!!Sőt ismerek olyat akinek a barátja a gumi csizmájára verte és utána seggbe rúgta a csajt így a sperma befröccsent a punciba és terhes lett!!Látod ki gondolná ilyen a véletlen!A szűzhártyádra vigyázz ne menj túl magas kád vagy medence közelébe mert ha nagyot lépsz ki repedhet!Többet mondok a szomszéd csaj megtörölközött a nővére törcsiébe aki előtte szeretkezett a barátjával majd megfürdött, és képzeld terhes lett!Tehát ne bízz semmit a véletlenre!!:)
2009. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!