Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit tehetnék?

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 13 éves lány vagyok, és teherbe ejtett a barátom (26F), de a szüleim nem tudják, hogy nemi életet élek... Mit tudnék tenni, hogy ne is tudjanak róla? Elvetethetném úgy a gyereket, hogy a szüleim ne is sejtsenek semmit?
2011. okt. 18. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szükséges az ő beleegyezésük. A "barátodnak" pedig megrontásért kell felelnie. Illetve ha 12 éves korod előtt kezdtétek, akkor erőszakos közösülésért.
2011. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az a helyzet, hogy nem lehet abortuszod szüleid beleegyezése nélkül. Úgy tudom pénzbe is kerül még ezen felül.

Mindenképpen szólnod kell róla nekik, hogy terhes lettél.

Gondolom, most már érted, hogy miért óvtak volna attól, hogy ennyi idősen nemi életet élj. Elég szörnyű lesz, lelkileg is és még talán fizikailag is neked sajnos az abortusz élménye. Én végig néztem a kórházban napi 13-at, engem mással műtöttek. Sok lány volt, nagyon féltek, és utána is sokakban megmaradt ez a kétségbeesés.

Nem rémisztgetni akarlak, de ezek a tények. Ha négy évvel idősebb volnál, akkor sokkal értelmesebben hangzana, hogy azt írom: ne tedd, ne vetesd el. De hát ennyi idősen, olyan hülyén hangzik ez, pedig tudom, hogy szörnyű dolog az abortusz, láttam.

2011. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy a barátom feleljen értem :( Olyan rosszul érzem magam miatta :( De köszönöm a válaszodat!
2011. okt. 18. 17:48
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél... Beszélek a szüleimmel minél előbb!:)
2011. okt. 18. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Eléggé kamu szaga van a dolognak, de ha mégis valós a szitu akkor Gratulálok a barátodnak, hogy 26 éves létére 13 éves "kislányt" dug és, hogy azt sem tudja miként cselekedjen, hogy legalább ne essen teherbe!!!

Szüleid belegyezése mindenképp kell!

Lenne pár kérdésem:

1, Mióta vagytok "együtt" ?

2, Mióta élsz nemi életet?

3, Mikor jött meg utoljára?

4, Miből gondolod/sejted/tudod, hogy terhes vagy?

5, Kedves 26 éves mit szól a dologhoz?

2011. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu kérdés!!!
2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért nem lehet ezt a kérdést moderátoroknak jelezni? tuti kamu.
2011. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
viszont ha nem kamu: azonnal beszélj a szüleiddel!
2011. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tettem fel azt a pár kérdést!


Kedves válaszolók szerintetek hova lett a kérdező? Lehet, hogy "beijedt" a h.lye kérdése kapcsán?

2011. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!