Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnél? Régota nem...

Babát szeretnél? Régota nem jön össze? Én 13 éve vártam babára, s amin lehetett mindenen átestünk, mig ki nem probáltam az alábbit.

Figyelt kérdés

Bemásolt homeopátiás szerek:

Agnus castus D4-Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.

A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért


Rubus idaeus (málnalevél) + Alchemilla vulgaris (palástfü) kombi-Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.

A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.


Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.


(a fent emlitett tényleg csak együtt az igazán hatásos)

2 ciklusban sikeres terhesség!!!!!!!!!!!(nekem ez vált be)

Ovaria comp + Bryophyllum D4 kombi-Ha a peteéréssel van baj, pl. a pé jóval késöbb jön, mint a normális 14. nap, akkor kerülhet bevetésre az Ovaria comp, ami több gyógynövénynek a keveréke. Ez a pé-t támogatja, az ösztrogénhez hasonló hatása miatt javítja a hüvelyi nyálka minöségét és mennyiségét és javítja a petesejt minöségét.Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D4-et (D4 = 4-szeres higítás). Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.


(ezt az első ciklusban használtam)


A cervix váladékról terhesség esetén:menstruáció elött szárazság még a nem várt napján is>erős krémes folyás


Sikertelen ciklusnál(nem lépett fel terhesség)testápoló krémes>tojásfehér>vizes


Remélem tudtam sokaknak segíteni,s a fennt említett homeopátiás szerek mindenkinek segíteni fognak.Keverni is lehet,de a lényeg,hogy kombiként alkalmazzátok!!!


Sok sikert és még több babavárást az elkövetkezendő hónapokra!!!


2009. ápr. 30. 16:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is, gratulálok és sok boldogságot!
2009. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szia.


Remélem elolvasod a válaszomat.Én vagyok az aki nagyon sokat kérdezett tőled.Azóta nagyon sok dolog történt velem.Gondoltam írok neked hiszen megígértem.

Priviben írnék de már nem tudom az e-mail címedet.Ha feljönnél a kérdésedre és írnál pár sort biztosan tudnék privátban írni.De már nem írja ki a régi válaszaidnál.


Szia

2009. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Utolsótól kérdezném: Használt a kúra, ha szabad kérdeznem? Én most szeretném majd elkezdeni.
2010. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság hogy én nem teljesen úgy csináltam ahogy az le volt írva.Vagy 6 hónapig ittam a cickafark-palástfű kombinációt.Aztán elkezdtem a Agnus Castus D6 szedését, de csak egy hónapig szedtem mert még jobban kitolta az ovumat (bár megjegyzem hogy azt mondják 3 hónap kell neki legalább hogy beállítsa a dolgokat addig a tünetek még súlyosbodhatnak is)Na mindegy egy hónapig szedtem ha jól emlékszem 3* 5 szemet.Amikor aztán úgy döntöttem nem szedek és nem iszom semmit, meg vérvételre mentem ahol úgy gondolta jobb ha a valóság látszik mármint hormonális vérvételre.Dühöngtem is mert a doki csak egy vérvételre adott beutalót mikor 3 kellett volna egy alapos kivizsgáláshoz.Na mindegy elmentem arra az egyre ott minden rendben volt.Úgy döntöttem hogy ha megint megjön másik nőgyógyászt keresek és a páromat is kivizsgáltatjuk.Azért hozzáteszem nekem hónapokkal azelőtt volt egy méhen kívülim tehát tulajdonképpen neki nincs semmi baj.

Végül is már nem kellett mennem dokihoz mert azóta sem jött meg 17 hetes babás vagyok és nagyon boldog.

Szóval nem tudom hogy nekem segített e a kúra amit felébe harmadába csináltam, de sikerült, és ez a lényeg.


Nagyon drukkolok neked próbáld ki sokan dícsérik és nem biztos hogy nekem ez nem segített.

2010. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
köszi az infokat, továbbítottam is, ahol most esedékes:) nagyon köszi:)
2010. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
köszi szépen
2010. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Elárulod, mi történt veletek azóta? Kisfiad, vagy kislányod született? Esetleg kistestvér?:)

2012. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
.
2017. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!