Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnél? Régota nem...

Babát szeretnél? Régota nem jön össze? Én 13 éve vártam babára, s amin lehetett mindenen átestünk, mig ki nem probáltam az alábbit.

Figyelt kérdés

Bemásolt homeopátiás szerek:

Agnus castus D4-Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.

A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért


Rubus idaeus (málnalevél) + Alchemilla vulgaris (palástfü) kombi-Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.

A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.


Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.

Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.

A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.


(a fent emlitett tényleg csak együtt az igazán hatásos)

2 ciklusban sikeres terhesség!!!!!!!!!!!(nekem ez vált be)

Ovaria comp + Bryophyllum D4 kombi-Ha a peteéréssel van baj, pl. a pé jóval késöbb jön, mint a normális 14. nap, akkor kerülhet bevetésre az Ovaria comp, ami több gyógynövénynek a keveréke. Ez a pé-t támogatja, az ösztrogénhez hasonló hatása miatt javítja a hüvelyi nyálka minöségét és mennyiségét és javítja a petesejt minöségét.Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D4-et (D4 = 4-szeres higítás). Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.


(ezt az első ciklusban használtam)


A cervix váladékról terhesség esetén:menstruáció elött szárazság még a nem várt napján is>erős krémes folyás


Sikertelen ciklusnál(nem lépett fel terhesség)testápoló krémes>tojásfehér>vizes


Remélem tudtam sokaknak segíteni,s a fennt említett homeopátiás szerek mindenkinek segíteni fognak.Keverni is lehet,de a lényeg,hogy kombiként alkalmazzátok!!!


Sok sikert és még több babavárást az elkövetkezendő hónapokra!!!


2009. ápr. 30. 16:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

szia

nagyon rendes vagy hogy ezt így leírtad.Ha nem gond leírnám az én kis egyszerű történetemet.Mi még csak 5 hónapja próbálkozunk, de még nem jött össze. Tudom hogy ez még semmi a tiedhez képest de én érzem hogy valami nincs rendben.Voltam dokinál és azt mondta úgy gondolja a ciklusaim hosszából hogy nincs pé-em.35-46 napra jön meg.Írt fel clostit 3 havi adagot amiből csak egy havit szedtem be mert közben munkahelyváltás miatt a próbaidő leteltéig le kellett állnunk a babaprojektről.

Nagyon nehezményeztem hogy a doki nem követte uh-val pedig csak mellégesen megemlítem hogy főorvos.

A clostys hónap után 32 napra most pedig utána 34 napra jött meg.

Szeretném ha segítenél.Mit ajánlanál mit szedjek erre a problémára.Nem tudom mennyire értesz a hőmérőzéshez de ha igen akkor elküldöm 2 havi hőgörbémet.Az első görbe a clostys a második a nem clostis.

Előre is köszönöm ha válaszolsz, és tanácsot adsz!


[link]


[link]

2009. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ja és szeretnék gratulálni a babóhoz, és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!
2009. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó)))


Először is nagyon szépen köszönöm a gratulációt,s a bizalmat!!!Természetesen segítek,persze csak az Én kis szerény véleményemet tudom Neked leírni és a saját tapasztalatom alapján probálok segíteni.

Először is:Én is szedtem a clostyt 5 éven át évi 3 hós kúraként,de sajnos nem hozott eredményt.Fontos megjegyeznem,hogy a clostyt szedő nők körében 60%os sikerességgel szokott hatni.Igaz a mensimet beállította,sőt pém is lett,de jóval később löködött ki,s ezáltal nem volt ideje megtermékenyülnie,hisz jött a köv.ciklus.Ennek következtében már több cisztám volt.

A hosszú évek alatt jó pár görbém lett,s az orvosoknak köszönhatően szépen beletanultam az értelmezésébe.Megnéztem a Te 2 görbédet is és arra a megállapításra jutottam,hogy Neked mind a 2 hónapban volt péd.Hisz amire a ciklus során nagyon kell figyelni,főleg ha babát szeretnél,hogy mikor van a legaktuálisabb pillanat?!Tüszőrepedés után ha a hőd 3-5 napon belül minimum 0.2 C t emelkedik akkor tutira volt péd,s ezt azzal tudod még inkább alátámasztani,hogy figyeled a cervix váladékodat is.Tehát ha a hőd emelkedik felfelé és ezzel egy idejüleg tojcsis a váladék,akkor aztán mindent bele.Lényegtelen,hogy a hőd lapos-e,ha emelkedik 0.2 Ct,akkor a pé van.

A clostys kúráról még annyit,hogy ha felírja az orvos és Te elkezded szedni,akkor figyelni,nyomonkövetni kell a ciklust az orvosnak,hisz ha nem figyeli,akkor honnan tudja,hogy mi zajlott le benned a closty hatására?!Válts orvost,s kérj hormon kivizsgálást ha még eddig nem volt,abbol nagyon sok minden kiderül.Az az alapja mindennek még mielött elkezdenék a kezelést.

A ciklusodat Te magad is szépen rendbe teheted ha a Agnus castus D4, azaz barátcserje

Rubus idaeus (málnalevél) + Alchemilla vulgaris (palástfü) kombit használod.Szépen beállítja a ciklusod fix naposra,sőt,tudni fogod,hogy mikor van péd,hisz a kúra első hónapjaiban pékor erős görcsök lépnek fel,később megszűnik.Ha esetleg baj van a prolaktin(hormon vizsgálatból kiderül) szinteddel azt is szintén helyre rakja,ami elsősorban felelős a tüszőrepedésért.Nagyon jó minőségűre változik a cervix(tojásfehér)ezáltal fokozodik a teherbe esés esélye.A beágyazódást segítik és a méhedet is felkészítik a babafogadásra.


Röviden(kissé hosszú lett)ennyi!!!


Nagyon sok sikert kívánok Neked és a párodnak!!!Mielőbbi babavárást!!!


Remélem tudtam segíteni!!!

2009. máj. 1. 17:01
 14/28 anonim ***** válasza:

Szia.

Utolsó vagyok.Még csak most tudtam elolvasni a válaszodat amit írtál.Nagyon szépen köszönöm a kimerítő válaszodat.Még lenne egy kérdésem.Most ezt tea formájában kell inni vagy pedig ez egy tablettás dolog ez a Agnus Castus D4 mert még eddig ezt így nem hallottam?Ha ezek teák akkor hogyan igyam őket?Ne haragudj biztos hülye kérdés, de sajna nem tudom.És nem tudom hogy tudnál e nekem írni a körülbelüli áraikról?

Még egyszer köszi a választ és sok boldogságot kívánok nektek!

2009. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Szió))))


Agnus castus D4:Változó az ára patikáról patikára,de nálunk a legolcsobb helyen 2100ft.

Fontos ezt csak is bogyó formájában szedd!!!

Napi 1 szem az ajánlott,s tedd a nyelved alá,hogy ott olvadjon el!Igy bő 2-2.5 hóra elegendő.

Rubus idaeus (málnalevél):Tea formában(ha lehet ne filteres)800-1400ft az ára

Alchemilla vulgaris (palástfü):Ez se legyen filteres,inkább ömlesztett!!!:450-990Ft az ára:Rossman üzletek a legolcsobbak.

A teás tasak hátoldalán mindegyiken fel van tüntetve a fogyasztási utmutató.Én kissé többett és másképp ittam,de ez mindenkinek a saját felelősége.

2009. máj. 5. 10:14
 16/28 anonim ***** válasza:

Szia.


Utolsó vagyok.Már megint. :))

Köszike hogy mindig válaszolsz a kérdéseimre.Még 2 dolgot szeretnék kérdezni.Az egyik hogy ezt a fajta kúrát meddig szabad csinálni nincs időhöz kötve?Mondjuk fél év vagy ilyesmi?A másik pedig ha kérdésem lenne az elkövetkező időkben fordulhatok hozzád priviben?


Köszi még egyszer.Nagyon rendes vagy.

Üdvözlettel O.

2009. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Szió)))Természetesen szivesen állok a rendelkezésedre bármikor))))A kúra nincs időhöz kötve,legalábbis Én az orvosomtól megkérdeztem,s erre Ő:Butaságot ne kérdezzek,hisz max.6 hó,s terhes leszek.Utána meg ne akarjam a kúrát csinálni,mert árt a babának!!!-Én a neten azért utána néztem,de időkorlátot nem találtam.Eddig akikkel beszéltem rövid időn belül áldott állapotba kerültek))))))


Remélem,hogy legközelebb mire kérdéesd lesz,már ott lesz a kis pocaklakód))))

2009. máj. 6. 07:28
 18/28 anonim ***** válasza:

szia


Nagyon aranyos vagy.Köszönöm a válaszokat.

2 hónap múlva kezdünk neki a babaprojektnek mert most próbaidőn vagyok egy új munkahelyen és mivel próbaidő alatt még táppénzről is kirúghatnak ezért megvárjuk hogy leteljen,pedig már minden vágyam egy picike babó!!!Gondolom érdemes esetleg már elkezdeni a kúrát hogy hatásosabb legyen.Te mit gondolsz erről?Kezdjem el már most?Remélem ennek a kúrának köszönhetően összejön a babó.Nagyon bízom benne.

Természetesen majd írok a fejleményekről.

2009. máj. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Szijjjja)))))))


A kúrát elv.6 hóval elötte érdemes már elkezdeni,hogy a méhed mire odakerül a sor tényleg befogadó képes legyen,s ne legyen később se vetélés a vége.Mivel már csak 2 hó van hátra,így érdemes mihamarabb belevágni a kúrába,ráadásul a nyákot is feljavítja a legjobbra ha épp eddig gond volt vele.


Nagyon várom a beszámolod))))



Pusssy)))


Szép napot kívánok)))

2009. máj. 7. 15:07
 20/28 anonim ***** válasza:

Szióka.


Köszike, és megírom hogy mi van velem illetve majd mi lesz velünk. :))) Remélem sikerül a babó mihamarabb!Te meg vigyáz magatokra és jó egészséget kívánok nektek.


Sok puszi.

2009. máj. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!