Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem még babára?

Van esélyem még babára?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 29. napon tehát tegnap meg kellett volna megjönnie. Tegnap már volt egy kicsi barnázásom és ma is van, a hőm viszont ugyan gyengén de már 3 napja emelkedik, ma 37 volt azelőtt két nappal pedig 36.9 és 36.95. A bal oldali petefészkem eléggé szúrkál. nem tudom mi lehet velem. Ebben a ciklusban szedtem clostit, decemberben műtöttek cisztával, és most biztosan volt peteérésem is. Szerintetek meg fog jönni? csináljak tesztet? Mit csináljak? Nagyon szeretnénk már a babát a férjemmel!!! Előre is köszi a válaszotokat!
2008. márc. 15. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van esélyed a babára.Csinálj egy tesztet.A hőd is jó, bár a barnázgatás nem jó.Nekem a clostival csak a 34.napon jött meg.Ha - és még mindíg késik, menj el a dokidhoz.Sok sikert.
2008. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!!!
2008. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtem barnázgatni, utána sajnos mindig meg is jött. Remélem nálad nem így lesz!
2008. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szasztok! Köszönöm szépen a válaszotokat! Tegnap teszteltem, de negatív volt. Viszont ma még mindig nem jött meg eddig, barnázás van, de nem olyan sok és a hőm is 36.9 volt reggel! Szerintem tuti megjön sajnos! Lehet, hogy a Closti kavart be.
2008. márc. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!