Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki Nem várja 14. -én?

Katika19 kérdése:

Ki Nem várja 14. -én?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 18:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Az utcsó előtti meg az utcsó is én voltam-Bocsi:)) csak gondoltam belinkelem neked a tesztemet:))


Nekem nagyon alacsony a progi szintem, ezért tegnap elrohantam a sűrgősségire felíratni progipótlót. Akkor még csak a megnagyobbodot méhet és a vastag méhnyálkahártyát látták.

Holnap viszont megyek a saját nődokimhoz és bejelentem neki a nagy hírt:) Megkérdezem, hogy jó ez a gyógyszer adag amit felírtak, meg 1-2 kérdésem is lenne a babavárással kapcsolatban.

Szerintem holnap nem fog megvizsgálni, mert a petezsákot úgyis majd csak 2 hét múlva fogjuk látni:)

2011. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
okés semmi baj!értem!azért is írtam,hogy szerintem elég majd két hét múlva menni orvoshoz ,hogy akkorra már lát is valamit:)
2011. okt. 16. 13:36
 33/41 anonim válasza:

Gratulálok a babásoknak!:-)Én is október 14.-re nem vártam,nem is jött meg,de a ma reggeli tesztem negatív.Szerintetek lesz ebből még valami?A ciklus.hu szerint ez még csak a 14dpo-m,később volt peteérésem(hőgörbe alapján)

26/L egy kisfiú anyuja

2011. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)

szerintem még van rá esély ,főleg még meg nem jön addig lehet reménykedni de ha 1 hét után sincsen semmi akkor szerintem menj el orvoshoz!

2011. okt. 17. 19:02
 35/41 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Utcsó előtti vagyok:) Ma voltam dokinál, és látott 4mm-es petezsákot:))) Annyira boldog vagyok-legközelebb 2 hét múlva kell visszamennem kontrollra-remélem akkor már a szívhangját is lehet hallani:)))

2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
Szia.Gratulálok az utcsó írónak,megkérdezhetem milyen idős terhes vagy és mikor lett pozitív a teszt?(hányadik dpo.n)
2011. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen:))

Menses kimaradása után 3 nappal lett du pisiből full pozitív.


A kalkulátor szerint:

4 hét, 5 napos vagyok ma, de szerintem később volt a peteérésem-olyan 4 hetes lehetek:)

2011. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
na ezek jó hírek!örülök neki,hogy minden rendben!:)én elvileg a kalkulátor szerint 4 hét 3 napos terhes vagyok!szerintetek jövőhéten kedden menjek orvoshoz vagy majd azútáni héten kedden?nem tudom eldönteni mert hamar se szeretnék menni de későn se!én am. a nem várt előtt 2 nappal már halvány pozítívat teszteltem és a nem várt után 2 nappal erős pozítívat!:)minenkinek nagyon szép és jó babavárást kívánok am. itt folytathatjuk aa beszélgetést a további terhességről is:):)
2011. okt. 18. 10:11
 39/41 anonim válasza:
Sziasztok.Én már írtam ide.Nekem még mindig nem jött meg,viszont tegnap még negatív volt a teszt,ma meg nem teszteltem.Holnap reggel szeretnék újra tesztelni.Kérlek drukkoljatok nekem.:-)Én a kalkulátor szerint 5hetes vagyok.Sokat járok pisilni,fájdogál a pocim,37körül van a hőm,feszül a mellem.Pont mint az első babámnál.Nektek is van "mindjárt megjön érzés"?Én lassan egy hete érzem.
2011. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
nekem csak hányingerem van meg fáj a mellem de nagyon és gyorsan nő!:) én drukkolok ,hogy neked is legyen baba:) majd írj ,hogy mit teszteltél!!
2011. okt. 18. 11:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!