Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok a párom pedig...

20 éves vagyok a párom pedig 21! Én már nagyon szeretnék babád, de sajnos még nem lehetséges! Mit csináljak? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
Sajnos nehéz anyagi helyzetbe kerültünk,még az én anyukámnál élünk,de már együtt!Én úgy érzem,h kész vagyok anya lenni,de belehalok,h még nem lehetek!Nem vagyok felelőtlen és természetesen nem lesz még babánk,mert tudom,h nem tudnék neki mindent megadni!De már ezzel kelek,ezzel fekszem,nem tudok másra gondolni,másról beszélni!Úgy érzem megőrülök,mert nagyon boldog vagyok és szerelmes és fáj h nekem még nem lehet!Ha meglátok 1 kisbabát folyton sírok!Már összegyűjtöttem mindent a babakelengyéről,persze csak képek,meg információk!De úgy érzem még nagyon sok idő fog eltelni mire nekem is lehet babám és ettől megőrülök!Nincs kedvem kilépni a házból,nem akarok senkivel sem beszélgetni!
2009. ápr. 30. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

húha...

szerinem beszélgess el erről valakivel.

2009. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az első hozzászóló véleményét támasztanám alá! Szerintem is beszélgess erről előbb.........mindenekelőtt a pároddal.

Az anyagi körülményeitek nem rám tartoznak, és ezt csak Te tudod, hogy milyen. De szerintem nem feltételenül kell mondjuk külön lakás ahhoz, hogy Babót vállaljatok.

na mindegy ez csak az én véleményem.

Remélem sikerül majd rendbe tenni magad, mert tudom, hogy nem lehet könnyű.

2009. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel, mert én is ennyire szeretnék babát. Minden gondolatom ez. Mi próbálkozunk, még nem tudom sikerült-e. Amúgy az anyagi helyzetünk nekünk sem rózsás, ugyan saját házunk van, de hatalmas hitellel, autóhitel, személyi kölcsön, hitelkártya. DE megbeszéltük, hogy bevállaljuk, valahogy ugyis mindig van.:)
2009. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy és ismerős...Én ugyan így voltam,mint Te.És győzött az akaraterőm:)Mi sem éltünk jól,párom nem is akart még igazán a körülmények miatt.Én mégis bevállaltam,és hidd el nem bántam meg.Azóta a körülményeink is sokkal jobbak,minden rendbejött.És nagyon boldog vagyok,hogy van egy kisfiam!:))

Sok sikert neked!

2009. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!hát nagyon egycipőben járunk!!csak nekem semmi gondom nem volt addig amíg megnem tudtam hogy babát várok...sajnos elvetéltem..pedig már nagyon örült mindenki a családban:(!!és én azóta vagyok úgy hogy bármit megteszek hogy sikerüljön!most talán összejött..:)biztatásként annyit hogy sztem a körülmények ebben a világban "senkinek" sem olyan jók..!!mi albérletben lakunk...mégis bevállaljuk...!fel a fejjel:)
2009. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mintha én írtam volna.Én 21 éves vagyok, párom 22.Van saját lakásunk már, én még tanulok, párom dolgozik ,egész jól keres. Minden gondolatom a baba, ezzel kelek, fekszek. De nem mondom el senkinek. Tudja mindenki, család, barátok, hogy "babamániás" vagyok egy ideje, de azt senki nem tudja mi van belül...hogy semmi más nem érdekel, nem akarok tanulni, nem akarok bulizni, semmit nem akarok, csak terhes lenni és egy kisbabát! De nem mondom el senkinek, hogyan érzek, mert nem lehet....

Nem tudom mi lesz így, még 2 év a suli, addig ebbe beleőrülök. Ha lenne egy babám, utána folytatni tudnám újult erővel, tudom, hogy tudnám.

Most ezért lehet lehurrogtok, meg lepontoztok, de azért imádkozom, hogy elszakadjon az a fránya gumi és essek teherbe! Csúnya trükkökkel nem ejtetnem magam teherbe, de párom még nem akar bébit, úh reménykedek egy ócska óvszerben vagy valami csodában.

Nem tudok tanácsot adni, mit csinál, mert én sem tudom mit fogok csinálni. Csak sodródok, sírok a kisbabákon, elképzelem a szülésemet 10000xre is, meg, hogy milyen fotókat készítenék a bébiről, stb stb....aztán lesz valami. Lehet pszichológus kéne már nekem:(

2009. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,h a párom azt mondja nem lehet mert most h elvesztettem az állásom,neki sem biztos ettől a hülye válságtól,nem lehet,mert nekünk még lakásunk sincs és én is tudom,h nem vagyunk kicsit sem jó helyzetben,de miért nem beszélhetek legalább róla?Szerintem ezzel csak azt akarja takargatni,h ő még inkább gépezni(számítógép,mert mobilozni stb. akar!Amit megértek,mert még fiatal,de nem fogadom el,mert én így meg boldogtalan vagyok!!!
2009. ápr. 30. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnalom h igy erzel es h ennyit szomorkodsz.:(

En szinten 20 eves vagyok es 31 hetes kismama.

Nyaron mentem ferjhez,masfel honapra mar pozitivat teszteltem.A parom 28 eves,o mar nagyon vagyott babara,en meg vartam volna vele de engedtem a kivansaganak es mostmar egyaltalan nem banom.

Nekunk se jok az anyagi korulmenyeink.

Igaz,most kulfoldon elunk es a ferjem jol keres de egyszobas lakasba elunk,ide fog szuletni a baba is.

Raadasul hiaba keres jol a parom,itt minden dragabb,ugyanugy sporolnunk kell mint otthon.

Szoval szerintem varni h anyagilag jobb legyen,nem erdemes,csak ha tenyleg nagyon rossz.Mert nem biztos h kesobb jobb lesz(foleg Magyar orszagon).

A kerdes tenyleg az h parod is akarja es kesz legyen az apa szerepre.

Sok sikert!

31 hetes pocakos

2009. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!