Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán voltam dokinál,...

Szerdán voltam dokinál, megvizsgált. Szerinte nem vagyok terhes, de azt monda ha nemjön meg szerdáig mennem kell uh-ra. 5 napja késik, tünet nincs csak fájdogál a hasam alja. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
de azt is monda szerinte nincs peteérésem,kaptam is rá gyógyszert.ha nem baba akkor miért késik?én pozitívan gondolkodok,és tudom hogy sikerült,de félek is egy kicsit.
2008. márc. 14. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy állsz azóta?Én még mindig szorítok neked!!!
2008. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor íme itt egy eset.Én nekem feb. 4.-én volt utoljára mensim.Márc. 6.-án teszteltem negatív eredménnyel,aztán 10.-én mentem dokihoz aki aztmondta hogy nemérez semmit,de levetette a vért és vizeletet.Tegnap azaz 12.-én mentem az eredményért és kimutatták hogy terhes vagyok.Azt hittem ott leszek rosszul ugyanis már 3 éve próbálkozunk.Az én tüneteim a köv. voltak:fájt a hasam mintha megjönne,szombaton vagyis 7.-én barnázásom volt,nincs étvágyam,hányinger,mellfájások stb.Nem mindenkinél ugyanaz a tünet jelentkezik először.Tehát ne add fel!!!!Szerintem valósz
2009. márc. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsi már nem engedett írni.Tehát szerintem elképzelhető hogy terhes vagy.Írd majd meg az eredményt.
2009. márc. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!