Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán voltam dokinál,...

Szerdán voltam dokinál, megvizsgált. Szerinte nem vagyok terhes, de azt monda ha nemjön meg szerdáig mennem kell uh-ra. 5 napja késik, tünet nincs csak fájdogál a hasam alja. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
de azt is monda szerinte nincs peteérésem,kaptam is rá gyógyszert.ha nem baba akkor miért késik?én pozitívan gondolkodok,és tudom hogy sikerült,de félek is egy kicsit.
2008. márc. 14. 19:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja a hőm 36.7-36.9 ez jó jel?
2008. márc. 14. 19:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert írt a doki???
2008. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nemakarlak elkeseriteni de az orvosnak már látni kéne ha lenne baba. a cisztával is felmegy a hő és neked szerintem cisztád van . de akkor a cisztát miért nem látta a doki. hát akkor passz.
2008. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
clostilbegyt-et ami segíti a peteérést.már én is gondoltam cisztára de .......
2008. márc. 14. 20:09
 5/13 anonim ***** válasza:
de akkor a cisztát miért nem mondta az orvos. nemrtem. vegyél egy tesztet holnap és rögtön csináld meg. mert ha tényleg terhes vagy akkor nehogy baja legyen a gyogyszertől a babának.
2008. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
holnap????még nem szedem.azt mondta ha megjön utánna a 2.naotól kell elkezdeni
2008. márc. 14. 20:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is szerdán megyek uh-ra mert még nem látott semmit a doki.De én tudom hogy terhes vagyok.Csak még pici a baba és azért nem látta.Én már a 39. napon járok és a vérzésnem nyoma sincs.Ne keseredj el ebből még lehet baba.Nem néztél tesztet?Nekem az csak halvány volt, de ott volt.A cisztát pedig a doki látta volna, ha lenne.Azt mondta hogy szerdán meglátjuk, de ha nem talál semmit akkor további vizsgálatot végez(pl vérvétel).Semmi tünetem csak néha hányinger.És nálad?
2008. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nincs semmi tünetem azon kívül hogy szürkál a hasam alja.azt monda a doki hogy nincs megnagyobbodva a petefészkem.tesztet nemnéztem,mert nemakarok csalódi,elég lessz ha megjön.én a 33 napon vagyok(de volt olyan is hogy 34re jött meg)
2008. márc. 14. 21:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, főleg ha a dokinak igaza van és nincs is peteérésed.Ezt valószínűleg nem véletlenül mondta.Sokmindentől késhet.Majd az uh.n kiderül minden.
2008. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt nem mutatta ki mikor már 5 napja késett, de a hasi UH-on rögtön látta a dokim. Ha baba, azt már látnia kell,főleg ha hüvelyi UH-t csinál.
2008. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!