Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Mastodynon cseppek milyen...

A Mastodynon cseppek milyen panaszokra szedhető?

Figyelt kérdés

Eddig Hormeel S cseppeket szedtem. Sajnos hetek óta hiánycikk, nem lehet beszerezni.

A vérzésem rendszertelen,kb.3 hónapja Hormeel S cseppeket szedtem.Babát szeretnénk már régóta,ezért szedtem a cseppeket.Most a gyógyszertárban ajánlották a Mastodynon cseppeket,de tartok tőle,mert nem ismerem.Légyszi segítsetek!


2008. márc. 14. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is Hormeelt szedtem, és nekem is mondták, hogy jelenleg nincs Magyarországon!

Nekem is ezt ajánlották, amit neked. Szerintem, egy próbát megér, de azt is csinálhatod, hogy kimész Ausztriába a Hormeel-ért, és mondjuk, Bécsben ,addig járkálsz, míg meg nem találod! Én ezt teszem valószínű, ha ez elfogyott.

2008. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, a prolaktin szintet csökkenti, így hat. DE bőven nem áll annyi összetevőből, mint a Hormeel...
2008. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább mellfájdalomra szedik...
2008. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. Itt szerintem tudunk rendelni, nézd:

[link]

2008. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
neked a hormeel s csepp segitett? mert nekem meg az a baj hogy 41. napon jön meg a menzim neked hány naposak a menzijeid?
2008. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdésfeltevőnek tetted fel, vagy te vagy az?
2008. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Mastodynont a rendszertelen mensesemre szedtem, nem volt peteérésem sem.Ja és persze babát szerettem volna.Nekem a nőgyógyászom írta fel.Az én problémámra nem segített, de még a clostilbegyt sem.Ezért nem mondom hogy nem használ, mert neked lehet, hogy beválik.
2008. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem rendszertelen a mensim,volt,hogy 3 hónapig nem is volt meg.

Amúgy 39-42 napokra jött meg.Aztán elkezdtem szedni a Hormeel-t és beállt 33 napra.Ez is valami.Segített.

Köszönöm az infot ahol meg tudom rendelni.Hétfőn meg is próbálom,remélem lesz nekik.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2008. márc. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!