Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban lehet orrdugulás is...

Valóban lehet orrdugulás is tünet, mert ezt hallottam csak olyan hihetetlen?

Figyelt kérdés
És ha igen gondolom ez is a beágyazódás után,mert én most vagyok a peteéréstől számítva a 12. napon és már vagy 2-3 napja ezzel küzdök vagy az egyik vagy a másik dugul el este,csak most hallottam ezt de létezne?
2009. ápr. 29. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát hivatalos leírásokban még én sem olvastam, csak fórumokon itt-ott és akkor még nevettem is rajta, mikor írták. Aztán a terhességem alatt folyamatosan arra ébredtem, hogy bedugult az orrom. Végig sóoldatot szipákoltam. Egy tanácsadás után - ha már ott vagyok a kórházban alapon - beugrottam az orr-fül - gégészhez és elmondtam a panaszomat, aki azt mondta, hogy igenis előfordul kismamáknál ez is, semmit ne szedjek rá, max. éjjel ha zavar (naná hogy zavart!) akkor tengeri sóoldat permetezből az orromba és aludjak tovább. Túl erősen ne fújkáljam, mert vérezni fog. Összejött.

Úgyhogy furán hangzik, de tényleg előfordul.

2009. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 3 napja volt peteérésem, de tegnap este bedugult az orrom. Pedig csak akkor szokott, ha beteg vagyok, és most nem vagyok. Szerintem lehet tünet, bár részemről 3 nap után nem tudom...
2009. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom ugyan, de a munkatársnőmnek 4 hónapon keresztül mindennap vérzett az orra. Igaz, ez már a terhesség második trimeszterében kezdődött. És a doki azt mondta neki, hogy ez nagyon gyakori. Szép kilátások...
2009. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik bizony!

Barátnőm az első babájánál már hajnaltól szipogott, egész nap gyakran fújta az orrát!:)

Ha egyéb jelek is lesznek, akkor nincs kizárva!:))

Drukkolok!

2009. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek szintén bedugult, pedig még csak vasárnap volt peteérésem. És én az orrom is fújom gyakran két napja.
2009. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!