Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikor lesz pé-m?

Most akkor mikor lesz pé-m?

Figyelt kérdés
most egy kicsit be vagyok kavarodva. eddig mindig 28 napso ciklusaim voltak, de az előző hosszabbra sikeredett valami oknál fogva. utolsó három mensim kezdő napja: január 6, február 3, március 7., és ált. 6 napig van meg. Akkor most mikor lesz pé-m? Már több weboldalon megnéztem, de mind mást mutatott.
2008. márc. 14. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél ovutesztet, az a biztos!
2008. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha hőmérőzök az nem jó? De akkor mikor van pé? Mit kell látnom?
2008. márc. 14. 09:36
 3/12 anonim ***** válasza:

De a hőmérőzés is jó, csak szerintem ovuteszttel biztosabb!

Mindig közvetlenül ébredés után mérd, este rázd le, ne mozogj! Mindig ugyanakkor mérd, ne hónaljban, hanem hüvelyben vagy szájban nyelv alatt.

Pé-kor leesik a hőd néhány tized fokot, és utána kezd fokozatosan emelkedni, és egészen a mensiig fenn marad (általában 37 körül), és a mensi előtt 1-2 nappal esik majd le. Ha nem esik le, és a mensid is késik, akkor gyanakodhatsz babára!

Sok sikert!

2008. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. :)

Ha az ovutesztre kérdeztél volna rá, akkor: Ha a tesztcsík ugyanolyan erősségű, mint a kontrollcsík vagy a tesztcsík az erősebb, akkor pozitív, akkor kell akciózni. Ha van tesztcsík, de halványabb, mint a másik, akkor az negatívat jelent.

Érdemes a pozitív ovuteszt utáni első negatív napon is együtt lenni!

2008. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, aranyos vagy!
2008. márc. 14. 10:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert!
2008. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi, remélem lesz, már az előző ciklusomban is azt hittem lesz valami, mert 6 napot késett, de sajna megjött. Pedig perc pontos 28 napos ciklusaim voltak eddig.
2008. márc. 14. 10:31
 8/12 anonim ***** válasza:
nos tehát ha jol számolom akkor az előző ciklusod 29. napra volt.Amostani meg 36.napos volt ez azt jelenti hogy most nem volt peteérésed. Mert ha 35 nap fölött jön meg akkor nincs peteérés. De mivel a cikludodat a 29 naphoz kell számolni ezért neked a peteérésed kb. a 15-16.nap körül van.
2008. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de volt peteérésem ez teljesen biztos
2008. márc. 14. 10:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 36 napos volt, még lehetett pé. (első 3 választ író)
2008. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!