Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli hőt hol érdemes mérni?

Reggeli hőt hol érdemes mérni?

Figyelt kérdés
Már több választ is elolvastam, most egy kicsit össze vagyok kavarodva. Én hónapok óta hónaljban mérem a reggeli hőmet. Anyukám javaslatára. Ő erre esküdött így számította ki pontosan még azt is hogy lány legyek 30 évvel ezelőtt. És bevált. Nekem most pár nap van a menzeszemig és a reggeli hőm (hónaljban) 36,8, 36,9 egyszer volt 36,6, de azt lehet nem mértem végig a 10 percet. A furcsa az hogy máskor ovuláció után sosem ment fel így 36,5 nél többre. Lehet hogy babás vagyok? és ha hüvelyben mérném ez följebb is menne? A napi hőm most már egy hete hőemelkedést jelez. Nagyon köszi a válaszokat. Egy leendő anyuka (remélem)
2008. márc. 14. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hónaljba semmiképpen se mérjed. szájban vagy hüvelyben, mindig ugyanakkor és még este rázd le. ha babás vagy., akkor fent marad a hőd 37 felett tartósan
2008. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindig végbélben mértem, peteérés után mindig 37 C volt a hőm. Mérheted még hüvelyben vagy szájban nyelv alatt. Az a lényeg, hogy mindennap ugyanazzal a hőmérővel mérd ha lehet ugyanabban az órában. Ja és este rázd le a hőmérőt.
2008. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is azt ondom hohy persze szájban a legjobb de nekem is felment és mindig is annyit mitatott ha honaljban mértem akkor is. És ha a hőd még nem ment fel ennyire akkor valoszinü hogy nemmindig van peteérésed. sajna most nekem sem volt. azt még ilyenkor nemtudni hogy babás vagy e
2008. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom - tapasztalatból - hogy mindig egy időben, egy helyen - én hüvelyben mérem - és azonos időben! Előbb utóbb meg fofod tapasztalni, hogy hasznos! És még amit érdemes megfontolnod, hogy higanyossal mérd! Sok sikert!
2008. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!