Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő múlva forduljak...

Mennyi idő múlva forduljak orvoshoz, ha nem sikerül teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2006 júliusában hagytam abba a gyógyszerem, szeptembertől nem védekezünk, és egyelőre semmi... A ciklusom szabályos 29 napos.
2008. márc. 13. 19:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. Tavaly, 2007 júliusában hagytam abba a gyógyszert :)
2008. márc. 13. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a 7. honap. ha jol számolom. én mikor megkérdeztem az orvost az mondták hogy fél év után.De én azt mondom meg kell várni vele az 1 évet. de mindig felmegy a hőd a ciklus 2. felében? mert ha nem akkor nincs peteérés. attol hogy van menzi attol még nembisztos hogy van peteérés
2008. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a hőmet eddig nem mértem. A menzeszem nagyon-nagyon gyenge, és ált. csak 3 napos. Előtte van pecsételés (1-2 nap).
2008. márc. 13. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld meg a hőmérőzést mielőbb, mert ha ne adj isten nincs peteérésed, akkor ne várj tovább, inkább fordulj dokihoz.

Nekem sem volt peteérésem, mint a hőmérőzésnél kiderült, pedig napra pontosan jött meg a menszeszem 18 éve! Nekem egy sikeres fogyókúra segített, valószínű a túlsúly okozta a peteérési gondokat ill. a hormonális problémát. Most 35 hetes terhes vagyok, szóval fel a fejjel, de mielőbb járj a végére! Nagyon sok sikert, szorítok!!!

2008. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, aranyosak vagytok! Holnap veszek lh tesztet, és elkezdek hőmérőzni! Gratulálok, hogy Neked már úton van a baba!
2008. márc. 13. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fogamzásgáló abbahagyása után 1 évvel mentem először, de nekem szabálytalan mensim volt és peteérési zavarom is, amit hőméréssel és lh tesztekkel derítettem ki. Ezt a vérvétel megerősítette és elkezdtük a kezelést rá.
2008. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!