Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak, vagy orvoshoz forduljak?

Várjak, vagy orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Nov 28-án menstruáltam utoljára, mostanában 29-30 napos ciklusaim vannak. Az utóbbi egy hétben eléggé megnőtt a mellem és el is szineződött, voltak szurkáló érzéseim az alhasamban, de pár napja abbamaradtak. Babát tervezünk. Csináltam egy tesztet 24-én, negatív. Ma reggel is, negatív, persze meg se jött. Várjak még, vagy orvoshoz forduljak? Egyáltalán, látna már valamit?
2010. dec. 27. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak ma kéne megjönnie? Semmit nem látna ha van is baba. Lehet, hogy csak késik. Lehet, hogy baba és a teszt 3-4 nap múlva majd kimutatja. Várj még, semmi értelme rohanni.
2010. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesen pazarolod a teszteket:)

kb. ma kéne megjönnie. Vàrj jövő hétfőig, ha akkor sem jön meg tesztelj, és ha negatív akkor kérj időpontot a dokitól!

2010. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteid utalhatnak babára, csinálj terhességi tesztet, ha pozitív, akkor is csak kb. 2 hét múlva fog látni valamit a doki
2010. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. írtam, hogy csináltam, és hogy negatív. várok még akkor
2010. dec. 27. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak ma kéne megjönnie, akkor lehetséges, hogy még a teszt sem érzékeli.

Viszont akkor még tünetek se lennének.

Nem tudom.

Várj 1 hetet, hátha megjön addig, ha nem, mindenképp orvos, lehet, hogy más probléma van.

2010. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!