Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás görbe? Hétvégén volt...

Babás görbe? Hétvégén volt egy halvány pozi teszt fél óra után.

Figyelt kérdés

link:


[link]


2011. okt. 3. 08:27
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
9.04-es vagyok , figyi, lehet nem baba de én arra hajazok ,hogy az, nekem abban a hónapban sikerült amikor két tüszőm érett, és bizony piszkosul hasonlít a görbém a tiédhez, igaz én nem neten vezettem csak egy papíron így nemtom most belinkelni, de volt egy hőesés jó nagy mint nálad az első tüszőrepedéskor, majd pár napig emelkedett a hő aztán meg stagnált és az első tüszőrepi után hat!!nappal voltam ismét ultrahangon, és azt mondta a doki ,hogy még aznap megreped a másik tüszőm , tettük is a dolgunkat apával, de a görbémen semmi változás nem mutatkozott és a hőm is csak 36,7-ig ment fel, innentől számítva kilenc nap múlva teszteltem pozit, a lényeg amit ki akarok nyögni, hogy lehet ,hogy a gyógyszertől több tüsződ ért és most azért ilyen hosszú a ciklusod mert a repedések között eltelt jó pár nap.
2011. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
de rendes vagy hogy a pozitívumot látod a görbémben. ma megnéztem a méhem, megnyomogattam picit és annyira kemény mintha kőből lenne. az előző terhességemnél is ilyen volt,(mondjuk ott rettentő sok bajom volt, görcsölt a hasam, a melleim fájtak, álmos és fáradt voltam), de ennél nagyon gyenge tüneteim vannak, semmi erős fájás. bárcsak babás lennék. de majd kedden kiderül. majd leírom ide is hogy mit mondott az orvos!
2011. okt. 8. 17:23
 23/38 A kérdező kommentje:
fél pozit lett a tesztem, de eltűnt a csík 10 perc múlva.
2011. okt. 9. 12:23
 24/38 A kérdező kommentje:
nem reggeliből csináltam hanem 11-kor.
2011. okt. 9. 12:24
 25/38 A kérdező kommentje:
2011. okt. 9. 12:35
 26/38 anonim ***** válasza:
A görbéd jóóóó szép magasan van a hő, ez nagyon biztató!!!!
2011. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
végül is az a lényeg, h 10 percen belül meglegyen. Remélem, h van még teszted és meg tudod csinálni holnap reggel. Szorítok!
2011. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

A "fél pozit" úgy érted, hogy halvány volt, vagy hogyan?

A tesztben megadott időn belül kell kijönnie. De az nagyon furcsa, hogy "eltűnt", mert nem szokott. Inkább olyan van, hogy időn túl megjelenik egy második csík is...


Én még mindig azt gondolom, hogy a 8. dpo-n vagy, így a teszt korai, de ismételd meg szerintem is.


Szorítok!

2011. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

igen halány pozitív volt és hirtelen eltűnt kb 2 perc alatt.

ma is 36.9 a hőm. holnap kiderül minden az orvosnál


esténként be kell vennem a fél tabletta bromocriptint és akkor elmúlik a mell fájásom, reggel megint picit elkezd fájni és délutánra szúrkál megint. félek hogy valami bajt okoz a bromocriptin. szerintem az lenne a normális ha fájna a mellem. nem?

köszi a drukkot, holnap reggel még orvos előtt csinálok tesztet!

2011. okt. 10. 08:06
 30/38 A kérdező kommentje:
2011. okt. 10. 08:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!