Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a menszesz...

Lehetséges hogy a menszesz előtt egy héttel ha terhes vagyok már legyenek tüneteim? Pl émelygés és a mellbimbóm érzékeny.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki más. Valakinél van ilyen valakinél nem. De azért egy héttel mensi előtt furcsa egy picit, mert akkor még hátra van 7 napod, így alig telt el még a peteérés óta 6-7 nap.

Erre a kérdésre szerintem te fogod megadni a választ, ha eljutsz oda. Írd majd meg mi lett. Drukkolok!

2009. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fura sztem. Van, aki már ilyen korán érzi. Ez nem kamu. Az egyik kolléganőm mesélte, hogy nála így volt. Hiszek neki, mert nem tudja, hogy én is babát szeretnék, csak szimplán megkérdeztem tőle, hogy nála hogy volt, mintha csak simán kiváncsi lennék.
2009. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Anyu innét tudta, hogy terhes velem. Még neki is majdnem egy hét volt a mensijéig, de már émelygett, nem bírt enni, mert egyből kijött belőle. De pont emiatt én is azt hittem, h babám lesz, igaz nekem 1 hetet késett is, és biztosra vettük, h baba van a dologban. Sajnos megjött.De neked sok szerencsét!!!
2009. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!