Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket napja nem jön meg a...

Ket napja nem jön meg a menstruaciom. Gondolhatok terhessegre?

Figyelt kérdés
Erös görcseim vannak,mint amikor meg akar jönni,es nagyon szurkalgat alul. <erzem a mehem es a petefeszkeimet mint ket oldalon nagyon szurnak.A derekam le szakad,annyira faj.Elkeztem puffadni is. Gondolhatok terhessegre?
2009. ápr. 27. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, feltételezheted. A teszt megerősíthet. Tesztelj.
2009. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha késik a menstruáció, először mindíg terhességre kell gyanakodni.
2009. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha én írtam volna ezeket. Az előző menstruációm első napjától számolva ma vagyok a 29. napon. Eddig még nem jött meg (jó lenne, ha nem is jönne meg). Én is érzem már pár napja a méhemet, és olyan, mintha szét akarna durranni. Ma végülis egész nap megjön érzésem van, felpuffadtam. Félek, hogy megjön. Szurkolok neked nagyon!
2009. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. A 15.18-as vagyok megint. Azt elfelejtettem, hogy néhány napja olyan fura érzésem van, mintha felfáztam volna, de mégsem. Ha elmegyek pisilni, utána azonnal érzem, mintha megint kellene, de persze nem kell és szoktam egy kis furi érzést is érezni időnként, mint a felfázásnál, csak fájdalom nélkül. Gondoltam már arra, hogy esetleg ez valami húgyuti gyulladás lehet, de az is eszembe jutott már, hogy mi van, ha baba.
2009. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utso valaszolonak. Igen en is tisztara ugy erzem mintha fellennek fazva.Masfel-ketorankent jarok pisilni.Szerdan szeretnek tsztelni.Remelem meg nem korai.Szoritok neked is NAGYON!Köszönöm lanyok hogy meg tiszteltetek a valaszotokkal.Szivemböl kivanok mindenkinek POZITIVAT!!!Szoritok mindenkiert!
2009. ápr. 27. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Teszteltél már?
2009. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!