Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 36,1-re leesett...

Ovuláció előtt 36,1-re leesett a hőm, két nap alatt felment 36,5-re, azt tartotta 4 napig, most meg megint 36,1. Ez normális? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a leirtak alapján biztos benne hogy megvolt a peteérésed. Belinkelhetnéd a görbéd.

Elég alacsony a hőd ahhoz hogy peteérés után legyél. Bár ki tudja.

2009. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi előre is, itt a görbém:


[link]

2009. ápr. 27. 10:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is alacsonynak tűnt, de 23-án, amikorra vártam a pé-t, menzesz-szerű hasfájásom volt, plusz tojásfehérje állagú folyásom, így emiatt eddig nem is aggódtam...
2009. ápr. 27. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a görbéd.

Valóban ott sok tojásfehérjés nyálka volt.

Általában az utolsó tojásfehérjés napon (ami tiszta átlátszó - nem összekeverve a spermával) vagy az azt követő "száraz" napon van a peteérés. Hőd nem jelezte az utolsó tojásfehérjés időszakokban hogy megvolt a tűszőrepedés nem indult felfelé. 26.án felment 36,6-ra. Előtte lévő nap akár lehetett tűszőrepedés, és akkor ez a hőesés lehet egy 2.dpo-s hőesés, amit láthatsz itt is:

[link]


Viszont azt sem kizárt hogy ma van a peteérés, mert a 36,1 az nagyon kevés. És majdnemhogy ez a valószínűbb.

2009. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyire rendszeres amúgy a ciklusod? Hány naposak, mindig ugyanúgy jön meg? Ilyenkor ez is fontos tényező, ha a görbédből nem nagyon jön le hogy most mi van.

Mindenesetre ma szex, ha babát akartok :)

2009. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elég rendszeres a menzeszem, 27-28 napos szokott lenni, tehát most május 7-én kellene megjönnie, ha baba nincs a dologban. Bár remélem, van.

Tojásfehérjés kb. 2-3 nappal ezelőtt volt utoljára, azóta krémes-ragacsos.

2009. ápr. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!