Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napján negatív a...

A nemvárt napján negatív a (Clearblue) terhességi teszt, lehet ebből még baba, vagy miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Semmi tünetem sincs, de mindig 29 napos a ciklusom. Esetleg a Bromocriptin bezavarhat, azért nem jön még meg?Nem értem.Görbém:

[link]


2009. ápr. 27. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A ciklus alapján jó időben voltatok együtt, lehetsz babás, de a clearblue 50-es érzékenységű teszt. Várj még pár napot és tesztelj újra. Szorítok Neked!

2009. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán lehet baba. Nagyon kívánom Neked. Én 1-re nem várom. Az Én görbém itt van:

[link]

Nekem szombton iszonyatosan fájtak a melleim és nagyon érzékenyek voltak. De már csütörtöktől a mellbimbóim nagyon viszkettek. Más tünetem Nekem sincs. Ti mióta próbálkoztok? Mi már képzeld, 4 éve. Május 4-re van időpontom a BMC-be. Nagyon félek, hogy vissza fog esni a hőm, és meg fog jönni. Már nem merek reménykedni semmibe. Szerintem Nálad lehet Valaki. Drukkolok és írd majd meg az eredményt.

2009. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

50-es a Clearblue??Én meg azt hittem az a legérzékenyebb!

A második válaszolónak: szerintem biztató a görbéd!1 éve próbálkozunk és még azt hittem az sok...Hát a 4 év az kemény!Én már eljutottam oda pont 1 hónappal ezelőtt, hogy belebolondulok ebbe az egészbe és ha jön a baba hát jöjjön, ha nem akkor meg nem!

A hőmet mérem, de már nem sexelünk időpontra, mert "most van itt az idő", csak ha kedvem van hozzá.Már nem is görcsölök, csak most zavar, hogy nem jött meg és bár jó időben voltunk együtt, mégis 99%-ban érzem, hogy nem vagyok babás.Sok sikert nektek!

2009. ápr. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!