Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet fogamzásgátló mellett?

Lehet fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek kb másfél hónapja kihagyás nélkül,és a terheség tüneteit véltem felfedezni magamon(egyébként van már 1fiam),múlt héten hétfőn csináltam egyteszte de az negatív lett.Lehetséges,hogy a gyógyszer miatt negatív? Köszi
2011. szept. 26. 13:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem. Ok, abba hagyod, jelentkezik a megvonásos vérzés, de te is írtaf, hogy tudod, az nem igazi a mensi..A másik, hogy ennyi idős terhességnél még nem nő a has, többedik terhességnél sem, max puffad. A harmadik, hogy szülés előtt én is ugyanazt a fogamzásgátlót szedtem 4 évig, és semmi bajom nem volt, de mikor szülés után kezdtem el szedni, már más hatással volt rám, mint ahogy korábban is írtam.

A negyedik, hogy a teszt negatív lett...a fogamzásgátló tabletta nem befolyásolja, szóval ha negatívot mutat, akkor az az is. A tb-ről meg no komment...ha bármi történik veled hirtelen, akkor majd szívhatjátok a fogatok, mert nincs fizetve...

2011. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál azóta orvosnál? Kiderült már valami?
2011. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!