Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet fogamzásgátló mellett?

Lehet fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek kb másfél hónapja kihagyás nélkül,és a terheség tüneteit véltem felfedezni magamon(egyébként van már 1fiam),múlt héten hétfőn csináltam egyteszte de az negatív lett.Lehetséges,hogy a gyógyszer miatt negatív? Köszi
2011. szept. 26. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkatársam is tablettát szedett és elment hasi panaszokkal orvoshoz. Aki megállapította, hogy 6 hónapos terhes!
2011. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet a gyógyszer miatt negatív!Egyszer én is paráztam hogy az vagyok és jöttek is a tünetek de már úgy gondolom hogy már bebeszéltem magamnak!Én is gyógyszert szedtem csináltam 5 tesztet mert ugye úgy meg nem akartam szedni ha az vagyok!Esetleg csinálj még egy tesztet hogy biztos legyél vagy várj egy mensit!
2011. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze, foggátló mellett is előfordulhat terhesség, de ennyi infóból nehéz megmondani.

Mikor kellene megjönni, mikor voltatok együtt és milyen tüneteid vannak?

2011. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem hagytam abba és esély sem volt rá,hogy megjöjjön,de kb ilyen tájt kellene,most abba hagyom a gyógyszert tesztelek aztán orvos.De a megérzésem szerint terhes vagyok.
2011. szept. 26. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha terhes lennél, akkor a teszt kimutatná, pláne, hogy már érzed a tünetet. Bár lehet, hogy az még korai volt, ismételd meg a tesztelést. Lehet, hogy a tabi mellékhatása. Velem is volt ilyen, hogy elkezdtem szedni, és úgy éreztem magam, mint mikor terhes voltam. De tudtam, hogy nem vagyok az, és mint kiderült azért volt, mert annyira levitte a vérnyomásom, mint ami terhességkor is jellemző. Bár nem tudom, te milyen tüneteket érzel. Szóval tesztelj megint, ha az is negatív, akkor szerintem nem vagy az, de azért nem árt, ha orvoshoz is elmész. A tabi nem befolyásolja a teszt eredményét, ez a tájékoztatóban is benne van.
2011. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. szept. 26. 13:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Teszteltél?
2011. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia! Igen és sajnos negatív,most abba hagytam a gyógyszer szedését és várok..
2011. szept. 28. 09:35
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Akkor tuti nem vagy terhes. A tabi miatt érezheted a tüneteket. Menj orvoshoz, nézesd meg magad, most nem tudom mire vársz. Igazából ezzel, hogy 1,5 hóna után abbahagytad csak bekavarod a hormonháztartásod.
2011. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért várok,mivel ha abba hagyom a gyógyszert jelentkezik megvonásos vérzé ugyebár,de az nem menses... a másik meg,hogy nem elöször szedem ezt a gyógyszert 2éve ezt szedem,most tartottam szünetet,és SOHA nem voltak ilyen tünetek.... a másik meg,hogy akkor nem nőne a hasam,ha meg az orvossal jöttök nem tudok még elnmenni,mivel bekell magam után fizetnem a tb-t majd utána.AYzért köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 2. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!