Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy menstruáció miatt?

Terhesség vagy menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mi az oka vagy ez vagy az...,de szörnyen undok vagyok apával még 2 nap kell,hogy meg jöjjön amit nem szeretnék.Máskor is nyafogok kínlódok élvezem,hogy szenvedhetek,de ebben a hónapban még szívózok is.És nem görcsölök,ahogy ilyenkor már illene csak vagyok fájnak a cickók,de semmi extra.

Pedig nem akarom bántani apócát mégis olyan utálatos vagyok vele.Akik babát várnak azok szoktak így viselkedni?vagy csak a bennem lévő feszültség jön így ki rajtam,hogy lesz-e baba vagy sem?

Nagyon kellene egy jó tanács,hogy hogyan kell legyűrni ezeket az érzéseket mert IMÁDOM apócát és Ő egy ritka férfi nem ezt érdemli.


2008. márc. 12. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor reméljük nem is jön meg. Szoktál hőt mérni?
2008. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mert felváltva dolizok 3 műszakban nem tudnám mindig ugyan akkor mérni,bár a napokban méregettem,mert nem vagyok beteg mégis,majd felgyulladt az arcom és sokszor 37 fölött volt a hőm.Volt ilyen reggel is,de du is előfordult.
2008. márc. 12. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csak a reggeli hő számít azt tudod. Remélem nem fog megjönni. De szerintem várj azért még 2 napot, és ha nem jön meg, akkor meg tesztelj. szorítok!
2008. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszike a bátorítást.:)

Sajnos már tudom miért voltam undok...reggel megérkezett a nem várt:'-(

No,de sebaj,majd egy másik hónapban:)

2008. márc. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!